Sloučení agenta se pravděpodobně nezdaří během synchronizace replikace korespondence v SQL Server 2008 R2 nebo SQL Server 2012

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2733630
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při synchronizaci slučovací replikace v Microsoft SQL Server 2008 R2 nebo v roce 2012 pro aplikaci Microsoft SQL Server agent korespondence může dojít k selhání. Dále se zobrazí následující chybová zpráva:
Sloučit agenta se nezdařilo, po zjištění, že uchovávání informací založené metadata cleanup odstranil metadat u odběratele pro změny, není ještě odeslány aplikace Publisher. Musíte znovu inicializovat předplatné (bez uložení). (Zdroj: MSSQL_REPL číslo chyby: MSSQL_REPL 2147199401)

Nápověda: http://help/MSSQL_REPL-2147199401

K této chybě může dojít z několika důvodů. Patří sem řada důvodů, které se očekává, že za určitých okolností. Chcete-li zjistit, zda dojde k této zprávě neočekávaně, zkontrolujte podrobnosti metadat, které jsou popsány v části "Příčina".

Příčina

Příčinou tohoto problému lze nalézt v následujících tabulkách systém na odběratele:
  • dbo.sysMergeSubscriptions
  • dbo.MsMerge_Genhistory

Přesvědčte se, zda již nesynchronizuje agent korespondence. Potom spusťte následující dotaz a prověřit výsledek:
Vyberte sentgen z SubscriberDB.dbo.sysMergeSubscriptions kde pubid = subid a sentgen není null


Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Výsledky dotazu


Na sentgen sloupec označuje nejstarší skupiny změny odběratele odeslané vydavateli. Pokud jsou vráceny více hodnot, podívejte se na jiné sloupce v tabulce dbo.sysMergeSubscriptions, prohlížíte metadata pro správné publikace. Poté použijte hodnotu, která tento dotaz vrátí následující dotaz:
Vyberte horní 20 * z SubscriberDB.dbo.MSmerge_genhistory kde generace > = sentgen_value pořadí podle generace
Výstup dotazu by měl vypadat takto:

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Výsledek dotazu podle generace


Při splnění všech následujících podmínek může neočekávaně zobrazit chybová zpráva:
  • Hodnota v generování sloupce v prvním řádku je mírně vyšší než sentgen Hodnota v předchozího dotazu.
  • Hodnota v genstatus sloupec je 4.
  • Hodnota v changecount sloupec je 0.

Poznámka: Hodnota coldate sloupce v prvním řádku je také obvykle mnohem starší, než je hodnota tohoto sloupce v jiných řádcích.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, znovu inicializujte předplatitele, které produkují chyby.

V některých případech bude pravděpodobně možné vyřešit tento problém bez kompletní opětovná inicializace. Obraťte se na služby podpory zákazníků společnosti Microsoft informace o možných řešení.

Informace o kumulativní aktualizaci

SQL Server 2008 R2 Service Pack 2

Oprava tohoto problému byla vydána nejprve v kumulativní aktualizaci 3. Další informace o možnostech získání tohoto balíčku kumulativní aktualizace pro SQL Server 2008 R2 Service Pack 2 získáte v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2754552 Balíček kumulativní aktualizace 3 pro SQL Server 2008 R2 Service Pack 2
Poznámka: Protože sestavení jsou kumulativní a každá nová verze oprava obsahuje všechny opravy hotfix a opravit všechny opravy zabezpečení zahrnuté v předchozí SQL Server 2008 R2 Service Pack 2 release. Doporučujeme zvážit použití nejnovější vydání oprava, která obsahuje tuto opravu hotfix obsahovat. Další informace získáte klepnutím na tlačítko článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2730301 SQL Server 2008 R2 sestavení, které byly vydány po vydání serveru SQL Server 2008 R2 Service Pack 2

SQL Server 2012

Oprava tohoto problému byla vydána nejprve v kumulativní aktualizace 4. Další informace o možnostech získání tohoto balíčku kumulativní aktualizace pro SQL Server 2012 získáte v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2758687 Balíček kumulativní aktualizace 4 pro SQL Server 2012
Poznámka: Vzhledem k tomu, sestavení jsou kumulativní, každé nové verzi oprava obsahuje všechny opravy hotfix a opravit všechny opravy zabezpečení, které byly součástí předchozích 2012 SQL Server verze. Doporučujeme zvážit použití nejnovější vydání oprava, která obsahuje tuto opravu hotfix obsahovat. Další informace získáte klepnutím na tlačítko článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2692828 SQL Server 2012 sestavení, které byly vydány po vydání serveru SQL Server 2012

SQL Server 2008 R2 Service Pack 1

Oprava tohoto problému byla vydána nejprve v kumulativní aktualizace 8. Další informace o možnostech získání tohoto balíčku kumulativní aktualizace pro SQL Server 2008 R2 Service Pack 1 získáte v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2723743 Balíček kumulativní aktualizace 8 pro SQL Server 2008 R2 SP1
Poznámka: Protože sestavení jsou kumulativní, každá nová verze oprava obsahuje všechny opravy hotfix a opravte všechny opravy zabezpečení zahrnuté předchozí SQL Server 2008 R2 Service Pack 1, vydání. Doporučujeme zvážit použití nejnovější vydání oprava, která obsahuje tuto opravu hotfix obsahovat. Další informace získáte klepnutím na tlačítko článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2567616 SQL Server 2008 R2 sestavení, které byly vydány po vydání serveru SQL Server 2008 R2 SP1

Vlastnosti

ID článku: 2733630 - Poslední aktualizace: 19. listopadu 2012 - Revize: 4.0
Klíčová slova: 
kbtshoot kbexpertiseinter kbprb kbsurveynew kbmt KB2733630 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2733630

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com