FIX: Nemôžete odstrániť konsolidovanej alebo zber člena z subjekt v SQL Server 2008 R2

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2730795 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Microsoft distribuuje Microsoft SQL Server 2008 R2 Service Pack 2 opravy ako jeden súbor na prevzatie. Pretože sú kumulatívne opravy, každé nové vydanie obsahuje všetky rýchle opravy a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli súčasťou predchádzajúcich SQL Server 2008 R2 Service Pack 2 opraviť uvoľnenie.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Priznaky

Pokúsite sa odstrániť člena konsolidovanej alebo zber od subjektu, ktorý obsahuje self-referencing doménovej listový atribút v kapitán údajov služby (MDS) v Microsoft SQL Server 2008 R2. Keď urobíte, zobrazí sa nasledovné chybové hlásenie:

Nie je možné deaktivovať Subjekt: ConsolidatedAttribute/ CollectionAttribute pretože ju momentálne používa Subjekt: DomainBasedAttribute.

Pricina

Tento problém sa vyskytuje, pretože SQL Server nesprávne kontroly, ak s odstráneným konsolidovaných alebo zber členské odkazuje doménovej atribútov subjektu.

Riesenie

Kumulatívna aktualizácia informácií

SQL Server 2008 R2 Service Pack 2

Opravu pre problém bol prvýkrát vydaný v Kumulatívna aktualizácia 2. Ďalšie informácie o možnostiach získania tento balík Kumulatívna aktualizácia pre SQL Server 2008 R2 Service Pack 2 nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2740411 Kumulatívna aktualizácia balíka 2 pre SQL Server 2008 R2 Service Pack 2
Poznámka Pretože stavia sú kumulatívne, každé nové vydanie opraviť obsahuje všetky rýchle opravy a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli súčasťou predchádzajúcich SQL Server 2008 R2 Service Pack 2 opraviť uvoľnenie. Odporúčame, aby ste zvážili, uplatňovania v poslednej verzii opraviť, ktorá obsahuje túto rýchlu opravu. Štvrtá nedeľa v októbri
2730301 SQL Server 2008 R2 stavia, ktoré boli vydané po bola vydaná SQL Server 2008 R2 Service Pack 2

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

Vlastnosti

ID článku: 2730795 - Posledná kontrola: 30. augusta 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Datacenter
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Developer
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Standard
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Web
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2730795 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2730795

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com