Oprava: Nelze odstranit konsolidované nebo kolekce členů z entity v SQL Server 2008 R2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2730795 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Společnost Microsoft distribuuje opravy Microsoft SQL Server 2008 R2 Service Pack 2 jako jeden soubor ke stažení. Protože opravy jsou kumulativní a každá nová verze tedy obsahuje všechny opravy hotfix a vydání opravit všechny opravy zabezpečení zahrnuté předchozí SQL Server 2008 R2 Service Pack 2.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zkuste odstranit konsolidované nebo kolekce členů z entitu, která obsahuje atribut odkazující na sebe listů založených na doméně v hlavní Data Services (MDS) Microsoft SQL Server 2008 R2. Pokud to uděláte, zobrazí se následující chybová zpráva:

Nelze deaktivovat Entita: ConsolidatedAttribute/ CollectionAttribute protože je právě používán Entita: DomainBasedAttribute.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože SQL Server nesprávně kontroluje odstraněným konsolidované nebo člen kolekce odkazuje atribut domén v rámci entity.

Řešení

Informace o kumulativní aktualizaci

SQL Server 2008 R2 Service Pack 2

Oprava tohoto problému vydání kumulativní aktualizace 2. Další informace o získání tohoto balíčku kumulativní aktualizace pro SQL Server 2008 R2 Service Pack 2 získáte v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2740411 Balíček kumulativní aktualizace 2 pro SQL Server 2008 R2 Service Pack 2
Poznámka: Protože sestavení jsou kumulativní, každé nové verzi opravy obsahuje všechny opravy hotfix a verze opravit všechny opravy zabezpečení zahrnuté předchozí SQL Server 2008 R2 Service Pack 2. Doporučujeme zvážit použití nejnovější vydání oprava, která tuto opravu hotfix obsahovat. Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku:
2730301 SQL Server 2008 R2 sestavení, které byly vydány po vydání aktualizace SQL Server 2008 R2 Service Pack 2

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 2730795 - Poslední aktualizace: 29. srpna 2012 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Datacenter
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Developer
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Standard
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Web
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2730795 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2730795

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com