Outlook kalendár a ľudia odkazy sú k dispozícii na portáli Office 365 pre nových používateľov

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2730143 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PROBLÉM

Pridanie nového používateľa, a používateľa priradiť licenciu Microsoft Exchange Online v balíku Microsoft Office 365. Keď sa používateľ prihlási do služby Office 365 portál, Outlook kalendár a ľudia prepojenia sú nedostupné (zobrazia ako sivé) pre daného používateľa.

RIEŠENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, skontrolujte, či používateľ má licenciu Exchange Online alebo poštovej schránky v prostredí.
  • Ak používateľ nemá licenciu Exchange Online, prepojenia nebudú k dispozícii, kým používateľ licenciu Exchange Online.
  • Ak má používateľ poštovej schránky v prostredí, poštovú schránku Exchange Online sa nastaviť pre používateľa. To znamená, že odkazy nebudú k dispozícii.
  • Ak Office 365 organizácie bola nedávno nastaviť Odkazy pre všetkých používateľov, ktorí majú licenciu Exchange Online sú stále k dispozícii po 24 hodín, požiadajte o pomoc Office 365 technickej podpory.
  • Ak má používateľ licenciu Exchange Online, používateľ musí odhlásiť zo služby Office 365 portál a znova sa prihláste. To môže trvať 15 minút na prepojenie k dispozícii, keď používateľ licenciu Exchange Online. Ak Odkazy pre daného používateľa po 15 minútach stále nedostupné, požiadajte o pomoc Office 365 technickej podpory.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Tento problém sa môže vyskytnúť, ak je splnená jedna z nasledovných možností:
  • Exchange Online organizácia stále je nastavená v balíku Office 365. To môže trvať 24 hodín pre organizáciu v balíku Office 365.
  • Exchange Online poštovej schránky používateľa stále je nastavený v balíku Office 365. To môže trvať 15 minút schránky nového používateľa v balíku Office 365.
Stále potrebujete pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 webové stránky.

Vlastnosti

ID článku: 2730143 - Posledná kontrola: 7. októbra 2014 - Revízia: 9.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Exchange Online
Kľúčové slová: 
o365 o365e o365p o365a o365022013 o365m kbmt KB2730143 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2730143

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com