OPRAVIŤ: chyba na "syntax reťazec zastúpenie datetime hodnota je nesprávne", ktoré použijete SQL Server 2008 R2 PowerPivot Excel do roku 2010

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2729495 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Microsoft distribuuje Microsoft SQL Server 2008 R2 Service Pack 1 opravy ako jeden súbor na prevzatie. Pretože sú kumulatívne opravy, každé nové vydanie obsahuje všetky rýchle opravy a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli súčasťou predchádzajúcich SQL Server 2008 R2 Service Pack 1 opraviť uvoľnenie.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Priznaky

Uvažujme o nasledujúcom prípade:
  • Môžete importovať údaje z databázy IBM DB2 pomocou Sprievodcu importom tabuľky v Microsoft SQL Server 2008 R2 PowerPivot Microsoft Excel do roku 2010.
  • Vyberiete Výber v zozname tabuliek a zobrazení vybrať údaje importovať možnosť.
  • Vyberiete tabuľky, ktoré chcete importovať, a potom kliknete naUkážka & Filter.
  • Vyberiete hodnotu stĺpca typ dátumu, a potom kliknete naa potom presuňte na snímke nakreslite ovládací prvok. v dialógovom okne Nový.
V tomto scenári, zobrazí sa nasledovné chybové hlásenie:
Syntax reťazec zastúpenie datetime hodnota je nesprávna. SQLSTATE: 22007, SQLCODE:-180

Pricina

Problém sa vyskytuje, pretože formát dátumu v SQL dotaz, ktorý je generovaný čítať údaje z databázy DB2 nie je formát, ktorý vyžaduje DB2.

Riesenie

Kumulatívna aktualizácia informácií

SQL Server 2008 R2 Service Pack 1

Opravu pre problém bol prvýkrát vydaný v Kumulatívna aktualizácia 8. Ďalšie informácie o možnostiach získania táto Kumulatívna aktualizácia balíka SQL Server 2008 R2 Service Pack 1 nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2723743 Kumulatívna aktualizácia balíka 8 pre SQL Server 2008 R2 Service Pack 1
Poznámka Pretože stavia sú kumulatívne, každé nové vydanie opraviť obsahuje všetky rýchle opravy a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli súčasťou predchádzajúcich SQL Server 2008 R2 Service Pack 1 opraviť uvoľnenie. Odporúčame, aby ste zvážili, uplatňovania v poslednej verzii opraviť, ktorá obsahuje túto rýchlu opravu. Štvrtá nedeľa v októbri
2567616 SQL Server 2008 R2 stavia, ktoré boli vydané po SQL Server 2008 R2 Service Pack 1 bola vydaná

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

Produkty tretích strán spomínané v tomto článku vyrábajú spoločnosti, ktoré sú nezávislé od spoločnosti Microsoft. Microsoft nepreberá žiadnu záruku za výkonnosť alebo spoľahlivosť týchto výrobkov.

Vlastnosti

ID článku: 2729495 - Posledná kontrola: 18. septembra 2012 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 PowerPivot for Microsoft Excel 2010
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbmt KB2729495 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2729495

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com