Oprava: "je nesprávná syntaxe reprezentace řetězec hodnotu datetime" Chyba při použití serveru SQL Server 2008 R2 PowerPivot Excel do roku 2010

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2729495 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Společnost Microsoft distribuuje opravy Microsoft SQL Server 2008 R2 Service Pack 1 jako jeden soubor ke stažení. Protože opravy jsou kumulativní a každá nová verze tedy obsahuje všechny opravy hotfix a vydání opravit všechny opravy zabezpečení zahrnuté předchozí SQL Server 2008 R2 Service Pack 1.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zvažte následující scénář:
  • Import dat z databáze IBM DB2 pomocí Průvodce importem tabulky Microsoft SQL Server 2008 R2 PowerPivot Microsoft Excel do roku 2010.
  • Vyberte Vyberte ze seznamu tabulek a zobrazení vybrat data pro import možnost.
  • Vyberte tabulky, které chcete importovat, a klepněte na tlačítkoNáhled & filtr.
  • Vyberte hodnotu sloupce typu datum a klepněte na tlačítkoOK v dialogovém okně Nový.
V tomto případě se zobrazí následující chybová zpráva:
Syntaxe řetězce reprezentace hodnotu datetime je nesprávná. SQLSTATE: 22007, SQLCODE:-180

Příčina

K problému dochází, protože formát data v dotazu SQL generovaný číst data z databáze DB2 není formát, který vyžaduje DB2.

Řešení

Informace o kumulativní aktualizaci

Aktualizace Service Pack 1 pro SQL Server 2008 R2

Oprava tohoto problému vydání kumulativní aktualizace 8. Další informace o získání tohoto balíčku kumulativní aktualizace pro aktualizaci Service Pack 1 pro SQL Server 2008 R2 klepnutím na následující číslo článku:
2723743 Kumulativní balíček 8 pro aktualizaci Service Pack 1 pro SQL Server 2008 R2
Poznámka: Protože sestavení jsou kumulativní, každé nové verzi opravy obsahuje všechny opravy hotfix a verze opravit všechny opravy zabezpečení zahrnuté předchozí SQL Server 2008 R2 Service Pack 1. Doporučujeme zvážit použití nejnovější vydání oprava, která tuto opravu hotfix obsahovat. Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku:
2567616 SQL Server 2008 R2 vytvoří vydané po aktualizaci Service Pack 1 pro SQL Server 2008 R2 byla vydána.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Produkty třetích stran popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku, implicitně předpokládanou ani jinou týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 2729495 - Poslední aktualizace: 18. září 2012 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 PowerPivot for Microsoft Excel 2010
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbmt KB2729495 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2729495

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com