Jak pobrać dane z maszyny wirtualnej Windows XP Mode na Windows 8

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2724115 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Streszczenie

Wraz z końcem przedłużonym okresie pomocy technicznej dla systemu Windows XP w kwietnia 2014 r. Microsoft podjęła decyzję o opracowanie systemu Windows XP Mode dla Windows 8.  Jeśli klient systemu Windows 7, który używa trybu systemu Windows XP i planuje przenieść się do systemu Windows 8, w tym artykule mogą być pomocne dla Ciebie.

Po uaktualnieniu systemu Windows 7 do Windows 8, Windows XP Mode jest zainstalowany na komputerze, jednakże Windows Virtual PC nie jest już dostępny. Ten problem występuje, ponieważ Windows Virtual PC nie jest obsługiwana w systemie Windows 8. Do odzyskania danych z maszyny wirtualnej systemu Windows XP Mode, należy wykonać czynności wymienione w sekcji Więcej informacji.

Więcej informacji

Z maszyny wirtualnej systemu Windows XP Mode można pobrać dane przy użyciu jednej z następujących metod:

Metoda 1: Zamontuj wirtualny dysk twardy, który był dołączony do maszyny wirtualnej systemu Windows XP Mode, a następnie wyodrębnij dane z dysku:

Aby to zrobić, wykonaj następujące czynności:
 1. Na komputerze z Windows 8 zlokalizować wirtualnego dysku twardego użytkownika systemu Windows XP Mode

  Domyślna lokalizacja to: %LocalAppData%/Microsoft/Windows Virtual PC/wirtualnej maszyny/Windows XP Mode.vhd)
 2. Kliknij prawym przyciskiem myszy wirtualny dysk twardy, a następnie kliknij przycisk Zainstaluj.
 3. Zawartość wirtualnego dysku twardego pojawi się jako dysk lokalny na komputerze systemu Windows 8, (np. G:\).
 4. Zlokalizuj dane, które muszą być wyodrębnione i skopiować dane do innej lokalizacji.
 5. Aby odinstalować wirtualny dysk twardy, kliknij prawym przyciskiem myszy nowy dysk lokalny (np. G:\), a następnie kliknij polecenie Wysuń.
 6. Po pobraniu wszystkich danych, należy odinstalować systemu Windows XP Mode.


Metoda 2: Skopiuj wirtualny dysk twardy z Windows XP Mode do innego komputera z systemem Windows 7 i użyj Windows Virtual PC do uruchomienia maszyny wirtualnej i wyodrębnienia z niej potrzebnych danych:

Aby to zrobić, wykonaj następujące czynności:
 1. Skopiuj wirtualny dysk twardy z systemu Windows XP Mode (domyślna lokalizacja: Virtual PC/wirtualnej maszyny/Windows XP Mode.vhd %LocalAppData%/Microsoft/Windows) i podstawowej wirtualnego dysku twardego (domyślna lokalizacja: %ProgramFiles%\Windows base.vhd XP Mode\Windows XP Mode) z komputera z programem Windows 8 do innego systemu Windows 7 PC.
 2. Upewnij się, że dysk podstawowy jest kopiowany do dokładnej lokalizacji samego znajdowały się na poprzednie komputera z programem Windows 7, (np. base.vhd C:\Program Files\Windows XP Mode\Windows XP Mode)
 3. Tworzenie nowej maszyny wirtualnej z Windows Virtual PCi wskaż wirtualnego dysku twardego użytkownika systemu Windows XP Mode jako nowej maszyny wirtualnej na dysku.
 4. Start maszyny wirtualnej, identyfikator logowania i Kopiuj wymagane dane z maszynę wirtualną w innej lokalizacji.
 5. Usuń maszynę wirtualną i Odinstaluj program Windows XP Mode, gdy wszystkie dane są pobierane.

Uwaga: Wirtualny dysk twardy systemu Windows XP Mode nie będzie działać w systemie Windows 8, jak Windows 8 nie wymaga licencji systemu Windows XP Mode. Licencja systemu Windows XP Mode jest korzyścią dostarczone tylko w systemie Windows 7.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2724115 - Ostatnia weryfikacja: 16 maja 2013 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Windows 8
 • Windows 8 Enterprise
 • Windows 8 Enterprise N
 • Windows 8 N
 • Windows 8 Pro
 • Windows 8 Professional N
Słowa kluczowe: 
kbmt KB2724115 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2724115

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com