OPRAVIŤ: Porušenie prístupu v SQL Server interné zablokovaniu monitorovania spustenie viacerých aplikácií s Active výsledok viacero v SQL Server

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2723979 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Príznaky


Predpokladajme, že máte viaceré klientske aplikácie, pripojenie na inštanciu programu Microsoft SQL Server 2008 R2, SQL Server 2012 alebo SQL Server 2014. Okrem toho je zapnutá funkcia viacerých množín aktívne výsledok (MARS) do reťazca pripojenia alebo aplikácie sú nakonfigurované na používanie koordinátor distribuovaných transakcií (DTC). Pri viacerých požiadaviek odosielajú z týchto aplikácií súčasne, úplné zablokovanie sa môže vyskytnúť, keď je upravené údaje. V takomto prípade porušenie prístupu sa môže vyskytnúť v internej zablokovanie SQL Server monitor.

Príčina

Tento problém sa vyskytuje, pretože transakcia mutex neaktualizuje nový pracovný priestor. Vlákno sledovania zablokovania pristupuje starého pracovného priestoru počas zámok enumerácie a porušenie prístupu nastane, ak bola vydaná starého centra alebo ju nebolo možné vyčistiť správne.

Riešenie

Kumulatívna aktualizácia informácií

Tento problém bol najskôr odstránený v nasledujúcej kumulatívnej aktualizácie servera SQL Server.

Kumulatívna aktualizácia 1 pre SQL Server 2014

Kumulatívna aktualizácia 9 pre SQL Server 2012 SP1

Kumulatívna aktualizácia 3 pre SQL Server 2008 R2 SP2

Kumulatívna aktualizácia 4 pre SQL Server 2012

Kumulatívna aktualizácia balíka 8 pre SQL Server 2008 R2 SP1

Informácie o kumulatívnej aktualizácie pre server SQL Server

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding start collapsed
Každý nový Kumulatívna aktualizácia pre SQL Server obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli súčasťou predchádzajúcej kumulatívnej aktualizácie. Pozrite sa na najnovšie kumulatívnej aktualizácie pre server SQL Server:
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding end collapsed

Informácie o rýchlej oprave

Rýchla oprava aktualizuje transakcií mutex používať nové pracovné priestory pri zmene pracovných priestorov.

Podporovaná rýchla oprava je k dispozícii od spoločnosti Microsoft. Táto rýchla oprava je však určená iba problém, ktorý je popísaný v tomto článku. Rýchlu opravu použite len v počítačoch s týmto konkrétnym problémom.

Ak je rýchla oprava k dispozícii na prevzatie, je "Rýchla oprava k dispozícii na prevzatie" sekcia na začiatku tohto článku databázy Knowledge Base. Ak sa táto sekcia nezobrazuje, odošlite požiadavku na služby zákazníkom spoločnosti Microsoft a podporu získať rýchlu opravu.

Poznámka: Ak sa vyskytnú ďalšie problémy alebo ak je potrebné riešiť problémy, je možné, že budete musieť vytvoriť samostatnú servisnú požiadavku. Na ďalšie žiadosti o podporu a problémy, ktoré sa netýkajú tejto konkrétnej rýchlej opravy, sa vzťahujú zvyčajné poplatky za poskytnutie technickej podpory. Úplný zoznam služieb zákazníkom spoločnosti Microsoft a podpora telefónne čísla alebo vytvorte samostatnú servisnú požiadavku, navštívte nasledujúcu webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "Rýchla oprava k dispozícii na prevzatie" formulár sa zobrazujú jazyky, pre ktoré je rýchla oprava k dispozícii. Ak nemôžete nájsť požadovaný jazyk, znamená to, že rýchla oprava nie je pre tento jazyk k dispozícii.

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti Vzťahuje sa na.

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie o zapnutí funkcie viacerých množín aktívne výsledok (MARS) nájdete na nasledujúcej webovej lokalite MSDN:
Zapnutie MARS

Vlastnosti

ID článku: 2723979 - Posledná kontrola: 10. októbra 2014 - Revízia: 6.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Datacenter
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Developer
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Enterprise
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Standard
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Web
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Workgroup
 • Microsoft SQL Server 2012 Developer
 • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
 • Microsoft SQL Server 2012 Standard
 • Microsoft SQL Server 2012 Web
 • Microsoft SQL Server 2012 Service Pack 1, pri použití s produktom:
  • Microsoft SQL Server 2012 Developer
  • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2012 Standard
 • Microsoft SQL Server 2014 Developer
 • Microsoft SQL Server 2014 Enterprise
 • Microsoft SQL Server 2014 Standard
Kľúčové slová: 
kbtshoot kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbautohotfix kbmt KB2723979 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2723979

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com