Webovú stránku, ktorá má dlhú URL nemôžu tlačiť na sieťovej tlačiarni v Internet Explorer 9

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2722750 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Priznaky

Uvažujme o nasledovnom scenári. Pokuse tlačiť na sieťovej tlačiarni v Windows Internet Explorer 9 webovej stránky. Webová stránka má URL, ktorý obsahuje viac ako 255 znakov. V tomto scenári, nemusí vytlačiť webovej stránky.

Poznámka Hoci tento problém sa nevyskytne vždy, to sa môže vyskytnúť, ak sieťovú tlačiareň používa špeciálny ovládač tlačiarne.

Pricina

Tento problém sa vyskytuje, pretože program Internet Explorer používa adresu URL webovej stránky generovať názov tlačovej úlohy, ktoré prechádza do tlačiarne.

V programe Internet Explorer 8 názov tlačovej úlohy je orezaný 64 znakov, predtým, ako je predložená pre tlač. Avšak, Internet Explorer 9, názov tlačovej úlohy je neupravené. Je tlač subsystém a jeho ovládače spracovávať tlačové úlohy.

Poznámka Niektoré tlačové ovládače nemôžu zvládnuť tlačové úlohy, ktorých názvy obsahujú viac ako 255 alebo 261 znakov.

Riesenie

Vyriešiť tento problém, nainštalujte aktualizáciu, ktorá je popísaná v tejto časti.

Informácie o aktualizácii zabezpečenia

Ak chcete tento problém odstrániť, nainštalujte najnovšie kumulatívnu aktualizáciu zabezpečenia pre program Internet Explorer. Vykonáte to ísť na nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://Update.Microsoft.com
Odborné informácie o najnovších kumulatívnu aktualizáciu zabezpečenia pre program Internet Explorer, prejdite na nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://www.Microsoft.com/technet/security/current.aspx
Poznámka Táto aktualizácia bola najprv zahrnutý do aktualizácie zabezpečenia 2722913.

Ďalšie informácie o aktualizácii zabezpečenia, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2722913MS12-052: Kumulatívna oprava pre program Internet Explorer: 14. August 2012

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

dalsie informacie

Ďalšie informácie o softvér Aktualizácia terminológie, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis štandardnej terminológie použitej na popis aktualizácií softvéru Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2722750 - Posledná kontrola: 15. augusta 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Windows Internet Explorer 9
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbbug kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2722750 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2722750

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com