Düzeltme: ebs kullanarak sql Server 2012'de null değeri bulunan bir öznitelik değiştirildikten sonra hareket geçmişini değişiklikleri günlüğe kaydetmez

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2717234 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Microsoft, Microsoft sql Server 2012 düzeltmeler karşıdan yüklenebilen bir dosya dağıtır. Düzeltmeleri birikimli olduğu için her yeni sürüm düzeltmeleri içerir ve önceki sql Server 2012 ile birlikte tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltmesi.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Aşağıdaki senaryoyu düşünün:
  • Master Data Services Entity-Based hazırlama (ebs), bir Microsoft sql Server 2012 varlığı için bir öznitelik değerini değiştirmek için kullanın. Öznitelik özgün değeri null olur.
  • Hazırlama işlemi yürütmek için hazırlama işlemi depolanan yordamı çalıştırın ve LogFlag parametresinin değeri 1 olarak ayarlayın.

    NotLogFlag parametresinin değeri 1 olarak ayarlandığında, hazırlama işlemi başladıktan sonra hareketleri günlüğe kaydedilir.
Bu senaryoda, hareket geçmişini değişiklikleri günlüğe kaydetmez.

Notlar
  • Hazırlama işlemi yürütmek için saklı yordam yerine ana veri Hizmetleri Web uygulamasını kullandığınızda bu sorun oluşmaz.
  • Bu sorun, yalnızca özgün öznitelik değeri boş ise oluşur.


Çözüm

Toplu güncelleştirme bilgileri

sql Server 2012

Bu sorunla ilgili düzeltme, ilk toplu güncelleştirme 2'de yayımlanmıştır. sql Server 2012 için bu toplu güncelleştirme paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2703275 sql Server 2012 için toplu güncelleştirme paketi 2
Not Yap?lar birikimli olduğu için her yeni düzeltme Sürüm düzeltmeleri içerir ve önceki sql Server 2012 ile birlikte tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltmesi. Biz, bu düzeltmeyi içeren en son düzeltme sürümü uygulaması önerilir. Daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2692828 sql Server 2012'den sonra yayımlanan sql Server 2012 oluşturur

Durum

Microsoft, "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 2717234 - Last Review: 18 Haziran 2012 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2012 Developer
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2717234 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2717234

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com