FIX: Transakčné históriu nezapisuje zmeny po použití EBS zmeniť atribút, ktorý má hodnotu NULL v SQL Server 2012

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2717234 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Microsoft distribuuje Microsoft SQL Server 2012 opravy ako jeden súbor na prevzatie. Pretože sú kumulatívne opravy každé nové vydanie obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli zahrnuté do predchádzajúceho SQL Server 2012 opraviť uvoľnenie.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Uvažujme o nasledujúcom prípade:
  • Zmeníte hodnotu atribútu pre subjekt v roku 2012 Microsoft SQL Server použitím Master Data Services Entity-Based. Oddychové (EBS). Pôvodná hodnota atribútu je NULL.
  • Môžete spustiť oddychové procesu uloženej procedúry na vykonanie procesu oddychové a nastavíte hodnotu parametra LogFlag 1.

    Poznámka Ak hodnota parametra LogFlag je nastavené na 1, transakcie sú prihlásení po spustení procesu zastávky.
V tomto scenári nezapisuje transakčné históriu zmien.

Poznámky
  • Tento problém sa nevyskytuje, keď použijete Master údajov služby webové aplikácie namiesto uloženej procedúry na vykonanie procesu zastávky.
  • Tento problém sa vyskytuje iba ak pôvodná hodnota atribútu hodnotu NULL.


RIESENIE

Kumulatívna aktualizácia informácií

Server SQL Server 2012

Oprava tohto problému bol prvýkrát vydaný v kumulatívnej aktualizácii 2. Ďalšie informácie o tom, ako získať tento Kumulatívna aktualizácia balík SQL Server 2012 nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2703275 Kumulatívna aktualizácia balíka 2 pre SQL Server 2012
Poznámka Pretože stavia sú kumulatívne, každá nová verzia opraviť obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli zahrnuté do predchádzajúceho SQL Server 2012 opraviť uvoľnenia. Odporúčame, aby ste zvážili, uplatňovanie najnovších opraviť uvoľnenie, ktoré túto rýchlu opravu obsahuje. Štvrtá nedeľa v októbri
2692828 SQL Server 2012 stavia, ktoré boli vydané po SQL Server 2012 bola uvoľnená

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

Vlastnosti

ID článku: 2717234 - Posledná kontrola: 18. júna 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2012 Developer
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2717234 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2717234

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com