Aby włączyć 2010 Lync dla Androida do wyświetlania stanu obecności nieaktywnego po 5 minutach w stanie bezczynności dostępna jest aktualizacja

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2717011 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Wprowadzenie

W tym artykule opisano aktualizację umożliwiającą Microsoft Lync 2010 dla Androida zużyje nowy nieaktywny token z usługi Lync serwera mobilności. Po zastosowaniu aktualizacji 2010 Lync dla Androida Wyświetla stan obecności jako nieaktywny po ustawieniu stanu obecności zajęty i następnie pozwól klienta Lync spędzają w stan bezczynności 5 minut.

Więcej informacji

Aby zastosować tę zmianę, należy zainstalować następującej aktualizacji zbiorczej:
2716895 Opis pakietu aktualizacji zbiorczej dla Lync 2010 Android: czerwca 2012.

Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2703338 Stan obecności niektórych klientów przenośnych Lync 2010 jest aktualizowany do "Nieaktywny" zamiast "Away" po 5 minutach w stanie bezczynności
Produkty omówione w tym artykule są wytwarzane przez producentów niezależnych od firmy Microsoft. Firma Microsoft nie udziela żadnych gwarancji, dorozumianych, dotyczących wydajności lub niezawodności tych produktów.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2717011 - Ostatnia weryfikacja: 27 sierpnia 2012 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Lync 2010 for Android
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbsurveynew kbfix kbexpertiseinter kbmt KB2717011 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2717011

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com