Chyba 0x8024200D při instalaci aktualizace Windows 7 Service Pack 1

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2712531 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při instalaci aktualizace Windows 7 Service Pack 1 (SP1) se může zobrazit následující chybová zpráva:
Chyba 0x8024200D

Příčina

Tomuto problému může dojít, pokud Windows 7 Service Pack 1 (SP1) byla stažena pomocí systému Windows Update, ale ještě nebyl nainstalován nebo instalace byl poškozen. Další informace o této aktualizaci service pack získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
976932 Informace o aktualizacích Service Pack 1 pro systém Windows 7 a Windows Server 2008 R2

Řešení

Chcete-li vyřešit tento problém za vás, přejděte "Automatická oprava"oddílu. Pokud ale chcete-li tyto potíže vyřešit sami, přejděte "Chtěl bych si to opravit sám$$$$

Automatická oprava

Chcete-li tento problém vyřešit automaticky, klepněte Automatická oprava tlačítko nebo odkaz. Klepněte na tlačítko Spustit v Stahování souboru Dialogové okno pole a postupujte podle pokynů Automatická oprava Průvodce.


Opravit problém vyřešit
Microsoft Fix it 50831

Poznámky
  • Tento průvodce může být jen v angličtině. Automatická oprava však také funguje pro ostatní jazykové verze systému Windows.
  • Pokud nejste v počítači, který má tyto potíže, měli byste uložit oprava je řešení na jednotku USB flash nebo disku CD a spusťte jej v počítači, který má potíže.


Let me fix it myself


Další informace

For Advanced Users:


Odkazy


Potřebujete další pomoc?


Získání nápovědy z Komunity Microsoft online Společenství, vyhledejte další informace na Odborná pomoc společnosti Microsoft nebo Nápověda k systému Windows a jak, nebo se dozvědět více o Odborná pomoc možnosti.


Vlastnosti

ID článku: 2712531 - Poslední aktualizace: 5. dubna 2013 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows 7 Enterprise
  • Windows 7 Home Basic
  • Windows 7 Home Premium
  • Windows 7 Professional
  • Windows 7 Starter
  • Windows 7 Ultimate
Klíčová slova: 
kbmt KB2712531 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2712531

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com