Chybová zpráva při otevření vlastností uživatele ve službách Office 365: "Exchange: nebyl nalezen žádný plán poštovní schránky s SKU"BPOS_L_Standard". Uživatel nemá přístup k e-...

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2711712 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

PROBLÉM

Na portálu služeb Microsoft Office 365 červené "X" vedle uživatele. Při otevření vlastností uživatele, je chybová zpráva podobná následující:
Exchange: Nebyl nalezen žádný plán poštovní schránky s SKU "BPOS_L_Standard". Uživatel nemá přístup k e-mailu.
Uživatel však nemá dojít k žádným problémům. Uživatel také přístup k e-mailové zprávy a může přijímat e-mailové zprávy.

PŘÍČINA

Tento problém occursif, který se předplatného vypršela a váš účet služeb Office 365 byl zařazen do fronty pro odstranění. To je vystavena další prodejní nabídky, které nejsou podporovány ve své původní typ společnosti.

Například jste zakoupili nebo bylo zkušební předplatné pro malé firmy sady Office 365 a předplatné vypršelo. Pak jste zakoupili organizace Office 365. Však typ vaší společnosti stále technicky považován Office 365 Small Business a narazíte na problémy v budoucnu.

Tyto scénáře nejsou podporovány.

ŘEŠENÍ

Neexistuje žádné řešení, chcete-li odebrat chybová zpráva v rámci existující organizace.

Odebrat chybová zpráva, je nutné znovu přihlásit pomocí správné společnosti typu. Zvažte například situaci, kdy původně přihlásili do Office 365 Small Business a nyní chcete organizace Office 365. V tomto případě budete muset přihlásit znovu a tentokrát byste měli vybrat organizace Office 365.

Stále potřebujete pomoc? Přejděte Komunity Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2711712 - Poslední aktualizace: 12. července 2014 - Revize: 7.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Online
Klíčová slova: 
o365 o365m o365e o365p o365a o365022013 kbmt KB2711712 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2711712

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com