Oprava: Narušení přístupu dochází nepravidelně při spuštění dotazu proti tabulku obsahující columnstore index v roce 2012 pro SQL Server

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2711683 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zvažte následující scénář. Tabulku obsahující columnstore index v roce 2012 Microsoft SQL Server spustíte dotaz. Plán provedení dotazu používá operátor rovnoběžnosti při spuštění dotazu. V této situaci dochází nepravidelně narušení přístupu.

Řešení

Informace o kumulativní aktualizaci

SQL Server 2012

Oprava tohoto problému vydání kumulativní aktualizace 2 pro SQL Server 2012. Další informace o tomto balíčku kumulativní aktualizace klepnutím na následující číslo článku:
2703275 Balíček kumulativní aktualizace 2 pro SQL Server 2012
Poznámka: Protože sestavení jsou kumulativní, každé nové verzi opravy obsahuje všechny opravy hotfix a všechny opravy zabezpečení, které byly součástí předchozích 2012 SQL Server opravit vydání. Společnost Microsoft doporučuje zvážit použití nejnovější vydání oprava, která tuto opravu hotfix obsahovat. Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku:
2692828 SQL Server 2012 vytvoří vydané po vydání SQL Server 2012
K instalaci serveru SQL Server 2012 musí použít opravu hotfix serveru SQL Server 2012.

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze problém popsaný v tomto článku. Použití této opravy hotfix pouze u systémů, ve kterých dochází k problému.

Pokud je oprava hotfix je k dispozici ke stažení, je sekce "Hotfix stažení k dispozici" v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base. Pokud není v této části, odešlete žádost o podporu a služby zákazníkům společnosti získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, budete muset vytvořit samostatnou žádost. Výdaje na technickou podporu týkají dalších otázek a problémů, které nesplňují určité opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo vytvořit samostatnou žádost navštivte následující web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" v jazycích, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud není váš jazyk, je oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Chcete-li tuto opravu hotfix, musí mít 2012 SQL Server nainstalován.

Informace o restartování

Není nutné restartovat počítač po instalaci této opravy hotfix.

Informace o registru

Nemáte změnu registru po použití této opravy hotfix.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné další opravy hotfix.

Informace o souboru

Globální verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější) uvedené v následující tabulce. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru je převeden na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a časem Časové pásmo karty v Datum a čas položky v Ovládacích panelech.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboru Verze souboru Velikost souboru Datum Čas Platforma
Sqlmin.dll 2011.110.2321.0 26,510,744 09 Května 2012 06: 25 x 86
Sqlmin.dll 2011.110.2321.0 32,444,824 09 Května 2012 06: 26 x 64

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, použijte jednu z následujících metod:
  • Zakážete columnstore indexu.
  • Nepoužívejte operátor rovnoběžnosti plán provedení dotazu. Chcete-li to provést, použijte jednu z následujících metod:
    • Přidat MAXDOP 1 Možnosti nápovědy pro dotaz.
    • Nastavit Maximální stupeň rovnoběžnosti možnost konfigurace 1.

Vlastnosti

ID článku: 2711683 - Poslední aktualizace: 18. června 2012 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2012 Developer
  • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
  • SQL Server 2012 Enterprise Core
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2711683 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2711683

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com