FIX: Chyba 41009 pri pokuse o vytvorenie viacerých dostupnosť skupín v SQL Server 2012 AlwaysOn failover terminálovej služby životného prostredia

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2711145 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Microsoft distribuuje Microsoft SQL Server 2012 opravy ako jeden súbor na prevzatie. Pretože sú kumulatívne opravy každé nové vydanie obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli zahrnuté do predchádzajúceho SQL Server 2012 opraviť uvoľnenie.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Predpokladajme, že sa pokúsite vytvoriť viaceré dostupnosť skupiny v Microsoft SQL Server 2012 AlwaysOnklastrov prepnutia životného prostredia v prípade. Každá skupina dostupnosť obsahuje viacero dostupnosť databáz. V tomto scenári-výnos Plánovač udalostí môžu vyskytovať v SQL Server. Ak sa tento problém vyskytne, chybové udalosti, ktoré sa podobajú takto prihlásení v súbore denníka chyba servera SQL:
Dátum čas procesu Chyba: 41009, závažnosť: 16, štát: 5.

Dátum, čas procesu systému Windows Server Failover Clustering (WSFC) riadenie prostriedkov API vrátil kód chyby 5908. Služba WSFC nie je spustený alebo nemusia byť dostupné v jeho súčasnom stave alebo zadaný argumentov je neplatných. Informácie o tomto chybovom kóde nájdete v časti „kódy chýb systému"v dokumentácii Windows rozvoja.

Dátum čas Servera * Plánovač nepoddajnému

Dátum čas Servera *

Dátum čas Server * *******************************************************************************

Dátum čas Server Zásobníka podpis pre vyčítat je 0x00000000000001BF

Dátum čas Servera Chyba: 19407, závažnosť: 16, štát: 1.

Dátum čas Servera Prenájom medzi dostupnosť skupinou "NAMCRMS001AG00" a zotavenie klaster serverov Windows uplynula. Pripojenie vydanie došlo medzi inštanciu programu SQL Server a Windows Server Failover Cluster. Ak chcete zistiť, či dostupnosť skupiny v Európskom parlamente sa nedarí nad správne, skontrolujte zodpovedajúce dostupnosť skupiny zdrojov v klastri Windows Server zabezpečenia pred zlyhaním.

Dátum čas Servera AlwaysOn: miestne repliku dostupnosť skupiny "NAMCRMS001AG00" idú offline, pretože buď nájmu skončila alebo prenájom obnova zlyhala. To je len informatívne hlásenie. Nevyžaduje sa žiadna akcia používateľa.

Dátum čas Servera Stav miestnu dostupnosť repliku dostupnosť skupiny "NAMCRMS001AG00" zmenil z "PRIMARY_NORMAL" na "RESOLVING_NORMAL". Replika stav sa zmenil z dôvodu buď pri spustení, prepnutia, komunikačný problém, alebo chybu klastra. Ďalšie informácie nájdete v téme dostupnosť skupiny doske Rady, denník chýb servera SQL Server, Windows Server záložných klastrov konzoly alebo zlyhanie klaster serverov Windows Denník.

PRICINA

Tento problém sa vyskytuje, pretože klastra API výzvu SQL Server bol nie odpovedal klastrov prepnutia systému Windows.

RIESENIE

Kumulatívna aktualizácia informácií

Server SQL Server 2012

Oprava tohto problému bol prvýkrát vydaný v kumulatívnej aktualizácii 2 pre SQL Server 2012 Service Pack RTM. Ďalšie informácie o tomto Kumulatívna aktualizácia balíka nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2703275 Kumulatívna aktualizácia balíka 2 pre SQL Server 2012
Poznámka Pretože stavia sú kumulatívne, každá nová verzia opraviť obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli zahrnuté do predchádzajúceho SQL Server 2012 opraviť uvoľnenia. Odporúčame, aby ste zvážili, uplatňovanie najnovších opraviť uvoľnenie, ktoré túto rýchlu opravu obsahuje. Štvrtá nedeľa v októbri
2692828 SQL Server 2012 stavia, ktoré boli vydané po SQL Server 2012 bola uvoľnená
Microsoft SQL Server 2012 rýchlych sú vytvorené pre konkrétne aplikácie SQL Server service pack. Musíte použiť SQL Server 2012 Service Pack RTM rýchlu opravu inštalácie SQL Server 2012 Service Pack RTM. V predvolenom nastavení rýchla, uvedeného v SQL Server service pack zahrnuté v ďalšom SQL Server service pack.

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

DALSIE INFORMACIE

Ďalšie informácie o AlwaysOn dostupnosť skupiny, prejdite na nasledovné webovej lokalite MSDN:
Prehľad AlwaysOn dostupnosť skupiny (SQL Server)

Vlastnosti

ID článku: 2711145 - Posledná kontrola: 18. júna 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft SQL Server 2012 Developer
  • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
  • SQL Server 2012 Enterprise Core
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2711145 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2711145

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com