Program Outlook je možné zašifrovať pomocou AES, keď je program Outlook spustený v systéme Windows XP

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2710636 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Štandard AES (Advanced Encryption) šifrovací algoritmus je k dispozícii pre komunikáciu S/MIME iba v systéme Windows Vista a Windows 7. AES nie je k dispozícii pre šifrovanie e-mailu, keď e-mailového klienta je spustený v systéme Windows XP.

Ak používate e-mailový program, ktorý je spustený v systéme Windows 7 a AES-šifrované e-mailovú správu odoslať príjemcovi, ktorý je spustený program Microsoft Outlook v systéme Windows XP workstation príjemca prijíma nasledujúce chybové hlásenie pri pokuse o otvorenie zašifrovanú e-mailovú správu:
Názov vašej digitálnej identifikácie nenašlo v podradenom systéme zabezpečenia.

DALSIE INFORMACIE

Najsilnejšie šifrovací algoritmus k dispozícii pre šifrovanie e-mailu na Windows XP klient je triple DES (3DES). Ak nainštalujete program Outlook na pracovnú stanicu systému Windows XP, ak nakonfigurujete program Outlook použiť certifikát, ktorý obsahuje AES podporu, nie je k dispozícii ako šifrovací algoritmus AES. Program Outlook zobrazí iba šifrovacích algoritmov, podporujúci počítačového systému. AES nie je podporovaný v systéme Windows XP. Okrem toho správy zašifrované pomocou AES sa nedá prečítať na počítačoch so systémom Windows XP.

Ďalšie informácie o podobné obmedzenie použijete Outlook Web App (OWA) na výmenu ísť na tieto webové stránky Microsoft TechNet:
Správa S/MIME pre Outlook Web App
Informácie technológie (IT) odborníkov môžete vytvárať, aktualizovať a používať prispôsobené kryptografická algoritmy. Niektoré aplikácie od iných dodávateľov môžu používať vlastné algoritmy, ktoré sú založené na šifrovaní nasledujúcej generácie (CNG). IT profesionálov, ktorí chcú viac informácií môžete ísť na tieto webové stránky Microsoft TechNet:
Kryptografia nasledujúcej generácie

Vlastnosti

ID článku: 2710636 - Posledná kontrola: 10. mája 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Outlook 2010
  • Microsoft Office Outlook 2007
  • Microsoft Office Outlook 2003
Kľúčové slová: 
kbmt KB2710636 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2710636

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com