Aplikace Outlook nemůže šifrovat pomocí AES, když je aplikace Outlook spuštěna v systému Windows XP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2710636 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Šifrovací algoritmus standard AES (Advanced Encryption Standard) (AES) je k dispozici pro komunikaci S/MIME pouze v systému Windows Vista a Windows 7. AES není k dispozici pro šifrování e-mailu, pokud e-mailový klient se systémem Windows XP.

Pokud používáte e-mailový program, který je spuštěn v systému Windows 7 a odeslat e-mailové AES šifrované zprávy příjemci, který je spuštěna aplikace Microsoft Outlook na pracovní stanici se systémem Windows XP, příjemce obdrží při pokusu o otevření šifrovaných e-mailové zprávě následující chybová zpráva:
Systém zabezpečení nebyl nalezen název vašeho digitálního ID.

Další informace

Je nejsilnější šifrování e-mailů v klientovi se systémem Windows XP k dispozici šifrovací algoritmus triple DES (3DES). Při konfiguraci aplikace Outlook používat certifikát, který obsahuje podporu standardu AES instalaci aplikace Outlook na pracovní stanici Windows XP, není k dispozici jako šifrovací algoritmus AES. Aplikace Outlook zobrazí pouze šifrovací algoritmy, které podporuje systém vašeho počítače. AES není podporována v systému Windows XP. Navíc nelze číst zprávy zašifrované pomocí AES v počítačích se systémem Windows XP.

Další informace o podobných omezení při použití aplikace Outlook Web aplikace (OWA) pro server Exchange naleznete na následujícím webu Microsoft TechNet:
Spravovat webové aplikace Outlook S/MIME
Odborníky informačních technologií (IT) informace lze vytvářet, aktualizovat a používat vlastní kryptografické algoritmy. Některé aplikace mohou používat vlastní algoritmy, které jsou založeny na další generace CNG (Cryptography). Odborníci, kteří potřebují další informace najdete na následujícím webu Microsoft TechNet:
Kryptografie generace

Vlastnosti

ID článku: 2710636 - Poslední aktualizace: 10. května 2012 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Outlook 2010
  • Microsoft Office Outlook 2007
  • Microsoft Office Outlook 2003
Klíčová slova: 
kbmt KB2710636 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2710636

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com