FIX: Uzamknuté stránky prídelov sú povolené bez zobrazenia upozornenia po inovácii na SQL Server 2012

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2708594 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.

Microsoft distribuuje Microsoft SQL Server 2012 opravy ako jeden súbor na prevzatie. Pretože sú kumulatívne opravy každé nové vydanie obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli zahrnuté do predchádzajúceho SQL Server 2012 opraviť uvoľnenie.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Zvážte nasledovné scenáre.

Scenár č.1
 • Máte Standard Edition jedného z nasledujúcich nainštalovaným systémom 64-bitových x:
  • Microsoft SQL Server 2005
  • Microsoft SQL Server 2008
  • Microsoft SQL Server 2008 R2
 • Udeľujete "Zamknúť stránky in Memory" používateľské právo na konto služby pri spustení servera SQL Server.
 • Neumožňujú identifikáciu sledovania vlajkou 845. Z tohto dôvodu inštanciu programu SQL Server nepoužíva zamknutej stránky pridelenia.
 • Inštancia služby SQL Server upgrade na SQL Server 2012.
 • Môžete začať rekonštruovaných inštanciu servera SQL Server.

V tomto scenári, rekonštruované inštanciu programu SQL Server sa spúšťa pomocou pridelenia zamknutej stránky bez upozornenia. Avšak,LPIM kontrolu x 64 zariadení inováciu pravidlo nesmie vás varovať o tejto zmene v správaní. Okrem toho si všimnete, že toto pravidlo nesprávne naznačuje PASSED.

Scenár č.2
 • Máte Standard Edition jedného z nasledujúcich nainštalovaný x 86 založený systém:
  • Microsoft SQL Server 2005
  • Microsoft SQL Server 2008
  • Microsoft SQL Server 2008 R2
 • Udeľujete "Zamknúť stránky in Memory" používateľské právo na konto služby pri spustení servera SQL Server.
 • Nie je nastaviť a nakonfigurovať funkciu Address Windowing Extensions (AWE). Z tohto dôvodu inštanciu programu SQL Server nepoužíva zamknutej stránky pridelenia.
 • Inštancia služby SQL Server upgrade na SQL Server 2012.
 • Môžete začať rekonštruovaných inštanciu servera SQL Server.

V tomto scenári, rekonštruované inštanciu programu SQL Server sa spúšťa pomocou pridelenia zamknutej stránky bez upozornenia. Avšak,LPIM skontrolujte, či pre x 86 zariadenia inováciu pravidlo nesmie vás varovať o tejto zmene v správaní. Okrem toho si všimnete, že toto pravidlo nesprávne naznačuje PASSED.

PRICINA

Tento problém sa vyskytuje z dôvodu známy problém v kóde inováciu pravidlo. Inovácia pravidlo nesprávne vyhľadá „Zamknúť stránky in Memory"používateľské právo. Konkrétne, vyhľadá „Zamknúť stránky in Memory"používateľské právo na službu identifikátor zabezpečenia (SID) a nie na konto služby.

RIESENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, uplatňujú túto opravu. Táto oprava opraví známy problém v kódexe inováciu pravidlo neskontrolovala správne právo "Zamknúť stránky in Memory" používateľa a vás varovať po??as aktualiz?ície. Použijete metódu inštalácie sklzu prúd uplatňovať táto Kumulatívna aktualizácia spolu s verziou Microsoft SQL Server 2012 pravidla inovovať správne zobrazí upozornenie.

Server SQL Server 2012

Oprava tohto problému bol prvýkrát vydaný v kumulatívnej aktualizácii 2 pre SQL Server 2012. Ďalšie informácie o možnostiach získania tento balík Kumulatívna aktualizácia, po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2703275 Kumulatívna aktualizácia balíka 2 pre SQL Server 2012
Poznámka Pretože stavia sú kumulatívne, každá nová verzia opraviť obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli zahrnuté do predchádzajúceho SQL Server 2012 opraviť uvoľnenia. Odporúčame, aby ste zvážili, uplatňovanie najnovších opraviť uvoľnenie, ktoré túto rýchlu opravu obsahuje. Štvrtá nedeľa v októbri
2692828 SQL Server 2012 stavia, ktoré boli vydané po SQL Server 2012 bola uvoľnená

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

DALSIE INFORMACIE

Stopový vlajkou 845 je užitočné v Standard Edition verziách servera SQL Server na umožnenie "Zamknúť stránky in Memory" používateľské právo na prácu, ako je popísané v nasledujúcom článku databázy Microsoft Knowledge Base:
970070 Podpora pre uzamknuté stránky SQL Server 2008 R2 Standard Edition x 64, SQL Server 2005 štandardné vydanie 64-bitové systémy a SQL Server 2008 štandardné vydanie 64-bitové systémy
Ďalšie informácie o tom, ako zapnúť možnosť „Zamknúť stránky in Memory", prejdite na nasledovné webové stránky Microsoft TechNet:
Umožní zamknúť stránky v pamäti možnosť (Windows)

Zamknú stránky v pamäti teraz k dispozícii na 64 bit Standard Edition SQL Server

Ďalšie informácie o tom, ako povoliť uzamknuté stránky v roku 2012 SQL Server nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2659143 Návod, ako umožniť funkciu "uzamknutých stránok" v roku 2012 SQL Server
Ďalšie informácie o softvér Aktualizácia terminológie, po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis štandardnej terminológie použitej na popis aktualizácií softvéru spoločnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2708594 - Posledná kontrola: 18. júna 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft SQL Server 2012 Business Intelligence
 • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
 • Microsoft SQL Server 2012 Standard
 • SQL Server 2012 Enterprise Core
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2708594 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2708594

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com