Služba RPC klientskeho prístupu Microsoft Exchange havaruje náhodne na serveri klientskeho prístupu Exchange Server do roku 2010, ktorý má UDP nevyžiadaných oznámení funkcia zapnutá

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2700705 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Uvažujme o nasledujúcom prípade:
  • Máte Update Rollup 3 pre Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 1 (SP1) alebo neskôr kumulatívna nainštalovaný v prostredí Microsoft Exchange Server 2010.
  • Musíte zapnúť funkciu User Datagram Protocol (UDP) nevyžiadaných oznámení na serveri klientskeho prístupu Exchange Server do roku 2010.
  • Máte prístup k poštovú schránku v programe Microsoft Office Outlook 2003.
V tomto scenári služby RPC klientskeho prístupu Microsoft Exchange na serveri klientskeho prístupu Microsoft Exchange zlyhá náhodne. Navyše tieto udalosť sa zapíše do denníka aplikácie:

Názov denníka: uplatňovanie
Zdroj: MSExchange Common
Dátum: Dátum 
Identifikácia: 4999
Úloha Kategória: všeobecné
Úroveň: chyba
Kľúčové slová: klasické
Užívateľ: N/A
Počítač: počítač 
Popis:
Watson správy sa odošlú na proces s identifikáciou: Proces s Identifikáciou, s parametrami: 12, Vybudovať typu, Číslo verzieM.E.RpcClientAccess.Service, M.E.RpcClientAccess.Service, M.E.R.S.RpcServer.SendUdpPacket, S.N.Sockets.SocketException, XXXX, Číslo verzie.
ErrorReportingEnabled: pravda


Poznámka Ak tento problém pretrváva, užívateľov, ktorí používajú program Outlook nemôže získať prístup k schránky Exchange Server 2010 za krátky čas.

PRICINA

Tento problém sa vyskytuje, pretože klientskeho prístupu Exchange RPC služieb nemôžu zvládnuť SocketException výnimky, ktoré sa môžu vyskytnúť, keď je služba odošle UDP nevyžiadaných oznámení v programe Outlook 2003.


RIESENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, nainštalujte kumulatívna, ktorý je popísaný v nasledujúcom článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2685289 Popis Update Rollup 3 pre Exchange Server 2010 Service Pack 2

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

DALSIE INFORMACIE

Štvrtá nedeľa v októbri
2009942 Priečinky trvať dlho aktualizovať pri Exchange Server 2010 používateľ používa program Outlook 2003 v režime online
Ďalšie informácie o SocketException výnimkou ísť nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti webová lokalita Microsoft Developer Network (MSDN):
SocketException Class

Vlastnosti

ID článku: 2700705 - Posledná kontrola: 31. mája 2012 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 2, pri použití s produktom:
    • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
    • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2700705 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2700705

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com