Jak konfigurovat výchozí třídu zprávy pro nové položky ve složce aplikace Outlook

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2697986 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Některá řešení, vlastní nebo cizí změnit výchozí třídu zprávy při vytvoření nové položky do složky aplikace Microsoft Outlook. Třída zprávy je spojen s každou položku ve složce. Dále definuje jaký formulář při otevření položky. Pokud vlastní řešení změní výchozí třídu zprávy složky aplikace Outlook, odinstalování tohoto řešení mohou resetovat třída zprávy nové položky do složky výchozí konfigurace. V této situaci může dojít různé problémy v aplikaci Outlook protože byl změněn výchozí třídu zprávy novou položku pro složku z výchozí hodnoty. Klepnete-li napříkladNovýtlačítko Otevřít novou položku pro složku formuláře pravděpodobně původní výchozí formulář, který jste nainstalovali aplikaci Outlook.

Pokud nepoužíváte vlastní řešení aplikace Outlook vyžaduje třídu vlastní zprávu pro nové položky ve složce, doporučujeme použít výchozí zprávu třídy alespoň následující primární složky aplikace Outlook:
  • Kalendář
  • Kontakty
  • Úkoly

Další informace

Následující tabulka uvádí hlavní výchozí složky aplikace Outlook, ve které vlastní zprávy tříd někdy nalezen. Druhý sloupec v tabulce obsahuje výchozí třídu zprávy se používá pro složku.

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
SložkyVýchozí třída zprávy
KalendářIPM.Událost
KontaktyIPM.Kontakt
ÚkolyIPM.Úkol

Chcete-li zjistit aktuálně nakonfigurovaná výchozí třídu zprávy pro nové položky ve složce, postupujte takto:
  1. Klepněte pravým tlačítkem myši na složku a potom klepněte na tlačítkoVlastnosti.
  2. Vyberte Obecné na kartě.
  3. Zkontrolujte hodnotu, která se zobrazí vPoužít při účtování do této složkyseznam.
  4. Pokud chcete změnit výchozí třídu zprávy nové položky můžete přidat do složky, klepnětePoužít při účtování do této složkyseznam a potom vyberte příslušnou zprávu třídy pro složku. (Viz tabulka).
Poznámka: Pokud jste již vytvořili položky ve složce pomocí třídy vlastní zprávu, změna hodnoty použít při účtování této složky nezmění třída zpráv na tyto existující položky. Při změně Použít při účtování do této složkyhodnota, vytvořené po změně položky pomocí třídy nově konfigurované zprávy.

Další informace o změně třída zprávy na existující položky ve složce klepnutím na následující číslo článku:
201087 Jak aktualizovat existující položky ve složce aplikace Outlook používat nový vlastní formulář

Vlastnosti

ID článku: 2697986 - Poslední aktualizace: 29. května 2012 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Outlook 2010
  • Microsoft Office Outlook 2007
  • Microsoft Office Outlook 2003
Klíčová slova: 
kbmt KB2697986 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2697986

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com