Proč aplikace Outlook nepodporuje média jen pro čtení (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 269520 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek popisuje, proč aplikace Outlook nepodporuje média jen pro čtení.

Další informace

Existují tři důvody, proč aplikace Outlook nepodporuje otevírání souborů osobních složek (PST) na média jen pro čtení (například disky) nebo jen pro čtení složky:
  • Soubor PST je formát souboru databáze. Jako uživatel přejde pomocí uživatelského rozhraní Outlook, očekává uživatel počítač odpoví hledání a seřadí (podobný když uživatel klepne na záhlaví sloupce zobrazení seřadit obsah v zobrazení). Počítač musí být schopen zapisovat do souboru PST, které jsou k dispozici tyto postupy vyhledávání a řazení.
  • Uživatel očekává moci změnit zobrazení obsahu pro instanci uživatel chtít přidat sloupce a uživatel může má aplikace Outlook pamatovat aktuální pořadí řazení, filtry a tak dále. Definice zobrazení ve složce Outlook uloží informace do speciální oblasti, proto definice zobrazení je zapsán do souboru PST.
  • Soubor PST je ve formátu souboru jednoho uživatele. Počítač používá speciální oblasti souboru zapsat informace o počítači, který soubor otevřel. Soubor umožňuje jiné procesy ve stejném počítači přístup k souboru, zatímco ostatní počítače zabrání přístupu k souboru, dokud soubor zavře prvního počítače. Bez této funkce "zámek souboru" počítač je otevřené poškození souborů při otevření souboru PST současně dva počítače.
Tato rozhodnutí návrhu odrážejí základní architektura aplikace Outlook a Messaging Application Programming Interface (MAPI).

Soubory osobních složek nejsou podporovány na sdílených souborů. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
297019Soubory osobních složek nejsou podporovány v sítích LAN nebo WAN

Vlastnosti

ID článku: 269520 - Poslední aktualizace: 27. ledna 2007 - Revize: 5.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Outlook 2007
  • Microsoft Office Outlook 2003
  • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
  • Microsoft Outlook 2000
  • Microsoft Outlook 98 Standard Edition
  • Microsoft Outlook 97 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo KB269520 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:269520

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com