FIX: Pipeline komponent BizTalk pre konverziu údajov hostiteľskej nevráti chybu pri nemôže načítať jej pridružené.NET Framework zhromaždenia v hostiteľskej integrácie Server 2010

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2692557 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Keď nie je možné načítať BizTalk Pipeline komponent pre konverziu údajov hostiteľa.NET Framework zhromaždenia, ktorý definuje konverziu údajov Microsoft Host integrácie Server 2010 zložku nevráti chybu. Keď k tomu dôjde, konverzie dát sa vykonáva pre súbory, ktoré sú predložené s komponentami.

RIESENIE

Informácie o rýchlej oprave

Rýchla oprava rieši tento problém je súčasťou Kumulatívna aktualizácia balíka 4 Host integrácie servera do roku 2010.

Ďalšie informácie o tom, ako získať balík kumulatívnej aktualizácie, kliknite na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2691943Kumulatívna aktualizácia balíka 4 hostiteľský integrácie servera do roku 2010

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

DALSIE INFORMACIE

Po použití tejto aktualizácie Pipeline komponent BizTalk pre konverziu údajov Host vráti chybové hlásenie "cesta neplatná zhromaždenie" Ak nie je možné načítať.NET Framework zhromaždenia. Toto chybové hlásenie sa zapíše do denníka aplikácie a v konzole Microsoft BizTalk Server Administration.

Vlastnosti

ID článku: 2692557 - Posledná kontrola: 1. júna 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2692557 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2692557

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com