Popis programu Groove Server 2010 SP2

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2687448 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Úvod

Microsoft Groove Server 2010 Service Pack 2 (SP2) poskytuje najnovšie aktualizácie programu Groove Server 2010. Tento balík obsahuje dve hlavné kategórie opráv:
  • Doteraz nevydané opravy, ktoré boli vyrobené špeciálne pre tento balík service pack. Okrem všeobecných opráv produktov, tieto opravy obsahovať vylepšenia stability, výkonu a zabezpečenia.
  • Všetky verejné aktualizácie, ktoré boli vydané cez mája 2013 a súhrnné aktualizácie, ktoré boli vydané cez apríla 2013.

Riešenie

Ako získať a nainštalovať balík service pack

Nasledovný súbor je k dispozícii na prevzatie z Microsoft Download Center:
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Na stiahnutie
Prevziať balík Microsoft Groove Server 2010 Service Pack 2.

Poznámka:  Tento balík je súčasťou programu Microsoft SharePoint Server 2010 Service Pack 2 (KB2687453) na Microsoft Update.

Ďalšie informácie o tom, ako prevziať podporné súbory spoločnosti Microsoft, získate kliknutím na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
119591 Získanie podporných súborov spoločnosti Microsoft zo služieb online
Tento súbor bol skontrolovaný antivírusovým programom spoločnosti Microsoft. Spoločnosť Microsoft použila najaktuálnejší antivírusový softvér, ktorý bol k dispozícii v deň, kedy bol zaslaný súbor. Súbor je uložený na zabezpečených serveroch, ktoré pomáhajú zabrániť neoprávneným zmenám v súbore.

Ďalšie informácie o úplný zoznam všetkých uvoľnenej SP2 server balíky, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2687522 Zoznam dostupných balíkov SharePoint 2010 a balíka Office Server 2010 SP2

Na stiahnutie Zoznam problémov, ktoré rieši balík service pack
Tento zošit je k dispozícii na stiahnutie. Tento zošit obsahuje zoznam otázok, ktoré sú stanovené na základe tohto balíka service pack.
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Na stiahnutie
Prevziať balík Microsoft Office a SharePoint 2010 Service Pack 2 Changes.xlsx.

Poznámka:  Tento zošit je k dispozícii iba v angličtine.

Známe problémy a zmeny správania

Nasledujúci článok Microsoft Knowledge Base (KB) popisuje známeho problému alebo správania zmena, ktorá sa vyskytuje po nainštalovaní tohto balíka service pack:
2687520 Známe problémy pri pokuse o inštaláciu aktualizácie SP2 balíka Office 2010 a SharePoint 2010 SP2

Technické informácie

Ďalšie informácie o tento balík service pack, ktorý obsahuje zoznam súborov, ktoré sú postihnuté, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2687524 Technické podrobnosti o verziách SharePoint 2010 a balíka Office Server 2010 SP2

Vlastnosti

ID článku: 2687448 - Posledná kontrola: 23. júla 2013 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Groove Server 2010
Kľúčové slová: 
atdownload kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2687448 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2687448

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com