Система може перестати реагувати під Вільний час переходу на літній Вільний час (DST) Якщо встановити RealTimeIsUniversal

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2687252 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Корпорації Майкрософт відомо про потенційні питання unresponsiveness системи, що може бути викликано використанням на RealTimeIsUniversal запис А реєстру для переходу на літній Вільний час (DST).

Розв'язанн

Виправлення доступне для вирішення цієї проблеми у Windows Server 2008, Windows 7 і Windows Server 2008 R2.  Щоб отримати додаткові відомості клацніть, номер статті в базі знань Майкрософт:
2800213 Високе завантаження сценарій виконання ЦП під Вільний час DST перехід в Windows Server 2008, Windows 7 або Windows Server 2008 R2
Рекомендовано не використовувати запис А реєстру RealTimeIsUniversal . Ця проблема не виникає, якщо ви не використовуєте цей запис А.

Рекомендовано видалити в RealTimeIsUniversal значення з реєстру або встановіть її значення 0. Це буде перешкоджати система стає не зависає під Вільний час переходу DST. Щоб зробити ці зміни, виконайте такі інтерактивні елементи.

Попередження. Цей розділ, спосіб або завдання містять кроки, де описано, як змінити реєстр. Проте неправильне внесення змін до реєстру може викликати серйозні проблеми. Тому переконайтеся, що ви виконаєте наступні інтерактивні елементи ретельно. Для додаткового захисту архівувати реєстру перед внесенням змін. Потім ви може відновити реєстр у разі виникнення проблеми. Щоб отримати додаткові відомості про архівацію та відновлення реєстру клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:

322756 архівувати та відновлення реєстру Windows
Щоб автоматично встановити на RealTimeIsUniversal значення 0 для вас, піти на "Виправити це для мене"розділу. Якщо ви віддаєте перевагу встановити на RealTimeIsUniversal значення 0 самостійно, перейдіть до "Виправити вручну"розділу.

Виправити це для менеЩоб установити на RealTimeIsUniversal значення 0 автоматично, натисніть на Це виправити Кнопка або посилання. Натисніть кнопку Запустити у в Завантаження файлів діалогове вікно і виконайте інтерактивні елементи, наведені в Це виправити Майстер.


Вирішити цю проблему
Microsoft Fix it 50851


Примітки
 • Цей майстер може бути лише англійською мовою. Проте автоматичне виправлення також працює для інших мовних версій Windows.
 • Якщо ви не на комп'ютері, який має проблеми, зберегти виправити це рішення флеш-пам'ять або компакт-Диска та запустіть його на комп'ютері, який має проблеми.

Потім, перейдіть в "Чи вирішено проблему?"розділу.Виправити вручну

 1. Запустіть редактор реєстру і знайдіть такий підрозділ реєстру:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Control\TimeZoneInformation
 2. Виберіть на RealTimeIsUniversal запис А.
 3. На в Редагувати меню, натисніть Змінити.
 4. У в Значення даних поля, тип 0.
 5. Закрийте редактор реєстру.
 6. Перезавантажте комп’ютер-зразок.

Чи вирішено проблему?

 • Перевірте, чи проблема не буде вирішена. Якщо проблема не буде вирішена, буде виконано цей розділ. Якщо проблема не вирішена, ви можете Зверніться до представник служби підтримки клієнтів.
 • Ми вдячні за ваш відгук. Щоб надати відгук або повідомляти про будь-які проблеми з цим рішенням, будь ласка, залиште коментар на на "Виправити це для мене"блог або відправити нам на Електронна пошта протокол IMAP.

Властивості

Номер статті: 2687252 - Востаннє переглянуто: 4 березня 2013 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Service Pack 3
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Ultimate
 • Пакет оновлень 1 для ОС Windows Vista
 • Пакет оновлень 2 для ОС Windows Vista
Ключові слова: 
kbfixme kbmsifixme kbmt KB2687252 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2687252

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com