Popis funkce Automatické aktualizace v systému Windows ME (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 268331 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek popisuje funkci Automatické aktualizace v Windows ME.

Další informace

Důležité upozornění aktualizace automaticky doručit důležité aktualizace, které jsou k dispozici na webu Windows Update málo interakce uživatele s využitím dostupné šířky pásma připojení k Internetu je určena nástroj nahrazuje funkci Automatické aktualizace. Pokud neexistuje žádné připojení jsou automatické aktualizace pozastaven, dokud další připojení dochází před Kontrola nebo stahování aktualizací.

Automatické aktualizace jsou navrženy vyhledat aktualizace každých 24 hodin. Pokud nejsou k dispozici žádné aktualizace, automatické aktualizace obnoví a zkontroluje znovu v 24 hodin po navázání připojení k Internetu. Pokud stahování je přerušeno, automatické aktualizace pokračovat později po dostupné šířky pásma.

Automatické aktualizace lze konfigurovat pomocí ovládacího panelu Automatické aktualizace nástroj. Existují tři nastavení:
  • Automaticky stahovat aktualizace a upozorňovat, když budou připraveny k instalaci.
  • Upozorňovat před stahováním aktualizací a oznámit znovu jsou připraveny k instalaci.
  • Vypnout automatické aktualizace. Počítač lze bude aktualizovat ručně.
Výchozí nastavení je "Automaticky stahovat aktualizace a upozorňovat, když budou připraveny k instalaci".

Při prvním spuštění automatické aktualizace se na pravé straně hlavního panelu zobrazí ikona malé zeměkoule. Pokud klepnutím na tuto ikonu Průvodce spustí a zobrazí výzvu ke čtení a přijmout licenční smlouvu s koncovým uživatelem. Pokud tak učiníte, licenční smlouva koncového spustí proces automatické aktualizace. Poznámka je můžete přijmout licenční smlouvy s koncovým uživatelem, musíte se připojit k webu Microsoft Windows Update ručně nainstalovat důležité aktualizace:
http://windowsupdate.microsoft.com
Po připraveny k instalaci balíčku aktualizace se zobrazí bublina nad pravé straně hlavního panelu. Pokud poté klepnete na tuto bublinu nebo ikona automatických aktualizací, zobrazí se dialogové okno, které obsahuje následující tři tlačítka:
  • Podrobnosti: Obsahuje popis balíčky, které jsou k dispozici.
  • Připomenout ME později: So můžete nainstalovat stažený balíček později.
  • Instalace: Okamžitě nainstaluje balíčky.
Po instalaci balíčky můžete být vyzváni k restartování počítače. Uložte práci, ukončete všechny programy a potom klepněte na tlačítko dokončení instalace restartovat.

Vlastnosti

ID článku: 268331 - Poslední aktualizace: 14. září 2010 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Update
Klíčová slova: 
kbmt kbpubtypekc kbinfo KB268331 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:268331
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com