Ako získať najnovšie Internet Explorer 5.01 Service Pack

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 267954
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Internet Explorer aktualizácie produktov sú rozmiestnené v balíky Service Pack. Balíky Service Pack aktuálnosti výrobku, a rozšíriť a aktualizovať váš počítač funkčnosť. Balíky Service Pack obsahovať aktualizácií, systém nástroje na správu, ovládače a ďalšie súčasti. Všetky sú pohodlne pribalené pre jednoduché sťahovanie. Balíky Service Pack sú kumulatívne; Každá nová služba Pack obsahuje všetky opravy v predchádzajúcich balíkoch service pack a všetky nové opravy. Urobíte nemajú inštalovať predchádzajúcich service pack pred inštaláciou posledný z nich.

DALSIE INFORMACIE

Internet Explorer 5.01 Service Pack 4 pre systém Windows 2000

Dátum vydania: 26. júna 2003

Ako získať

Internet Explorer 5.01 Service Pack 4 (SP4) je k dispozícii len vtedy, ak používate systém Microsoft Windows 2000. Internet Explorer 5.01 SP4 je súčasťou Windows 2000 Service Pack 4 (SP4). Ak používate program Internet Explorer 5.01 pre Windows 2000, Internet Explorer 5.01 SP4 je nainštalovaný when you apply Windows 2000 SP4. Ďalšie informácie, kliknite na článok nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
260910 Ako získať najnovší Windows 2000 Service Pack

Internet Explorer 5.01 Service Pack 3 a staršie

Ako získať

Internet Explorer 5.01 Service Pack 3 (SP3) a skôr sa zastarané a už nie sú k dispozícii na prevzatie. Ďalšie informácie, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://support.Microsoft.com/default.aspx?PR=lifecycle

Internet Explorer Administration Kit pre 5.01

Internet Explorer Administration Kit pre 5.01 je už k dispozícii na prevzatie. Pre ďalšie informácie, navštívte nasledujúce Webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://Technet.Microsoft.com/en-US/IE/bb219517.aspx
Ďalšie informácie o tom, čo je stanovená v Service Pack 1, kliknite na nasledujúce číslo článku zobrazte článok v databáze Microsoft Knowledge Base:
257978 Zoznam otázok stanovené v programe Internet Explorer 5.01 Service Pack 1

Vlastnosti

ID článku: 267954 - Posledná kontrola: 18. novembra 2011 - Revízia: 2.0
Kľúčové slová: 
kbproductlink kbgetsp kbhowto kbmt KB267954 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:267954

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com