OPRAVIŤ: Chyba 17310 keď vykonáte činnosť, ktorá spustí udalos auditu, ktorý je definovaný v špecifikáciu audítorských v roku 2012 SQL Server

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2678370 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Uvažujme o nasledujúcom prípade:
  • Môžete vytvoriť audit serverov v roku 2012 Microsoft SQL Server. Audit serverov používa filtra predikáte a vlastnosť ON_FAILURE nastavená na "FAIL_OPERATION."
  • Môžete vytvoriť špecifikáciu audítorských servera alebo auditu špecifikácia databázy pre audit serverov.
  • Môžete vykonať operáciu proti databázový server.
  • Prevádzku spúšťa udalos auditu, ktorý je definovaný v špecifikácii auditu.
V tomto scenári sa odpojí pripojenie operácie. Okrem toho nasledovné chybové hlásenia sa zapíšu denník chýb servera SQL Server:

číslo SPID ## Pomocou "dbghelp.dll" verzie "4.0.5 podporuje presmerovania"

číslo SPID ## *** Zásobník výpis sa zasiela C:\Program Files\Microsoft SQL Server\MSSQL11.<InstanceName>\MSSQL\LOG\SQLDump0050.txt

SqlDumpExceptionHandler: Proces 51 generované zásadnej výnimke c0000005 EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION. SQL Server je ukončenie tohto procesu.

*******************************************************************************

</InstanceName>číslo SPID ## * BEGIN VÝPIS ZÁSOBNÍKA:

číslo SPID ## * 01, 13 a 12 13: 48: 18 spid 51

číslo SPID ## * Výnimkou adresa = 0000000072B8D826 Module(UNKNOWN+0000000000000000)číslo SPID ## * Kód výnimky = c0000005 EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION

číslo SPID ## * Vyskytlo porušenie prístupu čítanie adresu 0000000000000000Chyba servera: 17310, závažnosť: 20, štát: 1.

Požiadavku servera a používateľa z relácie s SPID 51 generované zásadnej výnimke. SQL Server sa ukončí túto reláciu. Kontakt Product Support Services s výpisom vyrobené v adresári denníka.

Poznámka Nasledovný dotaz môžete použiť na určenie, či nastal problém:

SELECT NAME AS AUDITNAME FROM SYS.SERVER_AUDITS WHERE ON_FAILURE = 2 AND PREDICATE IS NOT NULL

Ak chybové hlásenia prihlásení v denníku chýb servera SQL Server problém vyskytol.

RIESENIE

Kumulatívna aktualizácia informácií

Server SQL Server 2012

Oprava tohto problému bol prvýkrát vydaný v kumulatívnej aktualizácie 1. Ďalšie informácie o tom, ako získať tento Kumulatívna aktualizácia balík SQL Server 2012 nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2679368 Kumulatívna aktualizácia balíka 1 pre SQL Server 2012
Poznámka Pretože stavia sú kumulatívne, každá nová verzia opraviť obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli zahrnuté do predchádzajúceho SQL Server 2012 opraviť uvoľnenia. Odporúčame, aby ste zvážili, uplatňovanie najnovších opraviť uvoľnenie, ktoré túto rýchlu opravu obsahuje. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Microsoft Knowledge Base:
2692828 SQL Server 2012 stavia, ktoré boli vydané po SQL Server 2012 bola uvoľnená

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

RIEŠENIE

Chcete tento problém obísť, mať jednu z nasledujúcich akcií:
  • Nepoužívajte predikáty filtra.
  • Nastaviť ON_FAILURE Vlastnosť audit "Pokračovať."

DALSIE INFORMACIE

Ďalšie informácie o SQL Server auditov, navštívte nasledujúce webovú lokalitu webová lokalita Microsoft Developer Network (MSDN):
Všeobecné informácie o SQL Server auditu

Ak sa pokúsite vypnúť auditu, vypnutie prevádzky môže zlyhať. Toto správanie sa môže vyskytnúť, pretože auditu závisí od auditu akčnými skupinami, ktoré sú špecifikované v špecifikácii auditu servera, ako napríklad SUCCESSFUL_LOGIN_GROUP, _CHANGE_GROUP auditu. Tieto audity možno vypnúť, alebo odstrániť len keď SQL Server začala pod minimálnu konfiguráciu (t. j. s parametrom pri spustení -f ). Nasledovný dotaz môžete použiť na identifikáciu pri auditoch, ktoré môže spôsobiť problém, ktorý je popísaný v časti „príznaky":

SELECT name as AuditName FROM sys.server_auditsWHERE on_failure = 2 AND predicate IS NOT NULLVlastnosti

ID článku: 2678370 - Posledná kontrola: 18. apríla 2012 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2012 Developer
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2678370 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2678370

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com