Відомості про програма-календар перевірки інструменту для Outlook (CalCheck)

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2678030 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

програма-календар перевірка Tool для Outlook (CalCheck) є вільна програма перевіряє наявність проблем, календаря Microsoft Outlook. Інструмент відкриває обміну повідомленнями профіль Outlook для доступу до календаря Outlook. Він виконує різноманітних перевірок загальні параметри, такі як дозволи, вільний/зайнятий Вільний час видавництва, представника конфігурації, автоматичний номер. Потім кожен елемент в папці календаря Outlook перевіряється для відомих проблем, які можуть призвести до несподіваного поведінки, таких як зустрічі, які, здається, відсутня.

Інструмент CalCheck потім створює звіт, які можуть бути використані, щоб допомогти діагностувати проблему елементів або визначити тенденції.

Додаткові відомості

Використовувати CalCheck, повинні знаходитися календаря Outlook на комп'ютері під керуванням Microsoft Exchange Server. Інструмент не працює з IMAP, POP3 або інших облікових записів електронна пошта визначенням.

Установка

Щоб завантажити та інсталювати засіб перевірки програма-календар для Outlook, клацніть посилання, щоб переглянути сторінки центру завантажень Microsoft. веб-сайт також містить список вимоги до системи і кроки, виконайте видалення інструменту.

http://www.Microsoft.com/Download/EN/Details.aspx?ID=28786

Примітка. 64-розрядної версії цього інструменту є лише для сценарій виконання з 64-розрядну версію програми Microsoft® Outlook® 2010.

Перевіряє, що виконуються

Засіб перевірки програма-календар виконує два основні види чеків, програма-календар конкретних перевірок та перевірок на рівні елементів.

програма-календар конкретних чеків

Таких перевірок програма-календар конкретних виконані і увійшли в доповіді:
 • Дозволи на календарі.
 • Загальна кількість елементів у папці календаря.

  Щоб отримати додаткові відомості про високої кількості товару в папці календаря клацніть номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
  2768656 З багатьох елементів на Cached режим .ost файл або. PST файлу папки можуть виникнути проблеми з продуктивністю Outlook
 • Делегати на календарі.
 • Публікації відомостей про зайнятість.
 • Прямий номер параметри для поштової скриньки або програма-календар.
Примітка. Інформація для цих трьох перевірок читати з місцевих вільний/зайнятий Вільний час протокол IMAP. У рідкісних випадках Outlook може бути в змозі відкрити протокол IMAP. Потім ці перевірки fail. Регенерація приховані відомості про зайнятість у поштовій скриньці Exchange повинні змусити тільки, якщо це відбувається.

Щоб отримати додаткові відомості про те, як ставити приховані відомості про зайнятість, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
958443 У разі виникнення проблем у програмі Outlook, під Вільний час спроби настроїти відомості про зайнятість, або під Вільний час спроби делегувати інформації

Перевірки на рівні елементів

Такі рівні елементів перевірки виконується і увійшли в доповіді:
 • Організатор поштові адреси (PR_SENDER_EMAIL_ADDRESS або PR_SENT_REPRESENTING_EMAIL_ADDRESS)
 • Немає коротке ім'я Організатора (PR_SENDER_NAME або PR_SENT_REPRESENTING_NAME)

  Для отримання додаткових відомостей про зниклих без вести Організатор адреси електронна пошта або короткі імена, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
  2849083 "Не вдалося завершити операцію. Одне або кілька значень параметрів неприпустимі"повідомлення про помилку під організатор оновлює повторюваних зборів
 • Не dispidRecurring властивість (це викликає також елемент не для подання елементів дня, тижня чи місяця).

  Щоб отримати додаткові відомості про призначення, не показуючи в той же день тиждень або місяць переглянути, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
  827432 Зустріч календаря Outlook немає на екрані в режимі дня, тижня чи місяця під Вільний час створення зустрічі за допомогою WebDAV Exchange 2000
 • Вільний час існування dispidApptStartWhole та dispidApptEndWhole властивості

  Якщо ви є організатором, ви можете спробувати вирішити цю проблему шляхом змінення подання елементів папки програма-календар табличне подання елементів знаходження елемент та потім скасувати його. Потім ви повинні потім створення нової наради. Якщо ви учасник, ви повинні зв'язатися організатор наради і попросити його або її, щоб скасувати а потім повторно створити зустріч.

 • Немає теми для зустрічей, які відбуваються в майбутньому, або для повторюваних нарад (записується попередження.)

  Якщо ви є організатором, оновлення зборів включити тему. Якщо ви учасник, попросіть Організатора оновити зустрічі включити тему. Хоча це не умову виникнення помилки, це полегшує усунення майбутні проблеми, що мають відношення до зустрічі.

 • протокол IMAP перевірте класу (записується попередження.)

  Якщо у вас є проблеми з збори, які не мають клас за промовчанням протокол IMAP з,явечора.Призначення, і якщо видалення або скасування наради Виправлення несправностей, ви повинні визначити, яка програма створює нарад за допомогою цього класу настроюваного протокол IMAP. Ви повинні визначити, чи програма або надбудова Microsoft або стороннього додатка. Якщо це сторонніх додатків, звернутися за підтримкою третьої сторони.

 • Жоден клас протокол IMAP (повідомлення про помилку заноситься в.)

  Якщо у вас є проблеми з збори, які не мають клас за промовчанням протокол IMAP з,явечора.Призначення, і якщо видалення або скасування наради Виправлення несправностей, ви повинні визначити, яка програма створює нарад за допомогою цього класу настроюваного протокол IMAP. Ви повинні визначити, чи програма або надбудова Microsoft або стороннього додатка. Якщо це сторонніх додатків, звернутися за підтримкою третьої сторони.

 • Multiplechecks проти dispidApptRecur(повторення великий двійковий об'єкт [BLOB]) майна:
  • Вільний час на загальну початку і в кінці часів.
  • Можливість проаналізувати дані у власність.
  • Існування майна, але порожній.

  Якщо ви є організатором, ви повинні змінити подання елементів папки календаря до табличного подання елементів, знайти зустрічі або наради і потім скасувати та створіть його знов. Якщо не відображається у списку, запуститисalcheck -f. Якщо ви учасник, ви повинні зв'язатися з Організатором і попросити її або йому, щоб скасувати а потім повторно створити зустріч.

 • Властивість dispidRecurring має значення False або не існує, але немає, що свідчить про те, що є Повторювана зустріч неправильно настроєно властивість dispidRecurType. Таким чином, ці дві властивості не виявлено.

  Якщо ви є організатором, ви повинні змінити подання елементів папки календаря до табличного подання елементів, знайти зустрічі або наради і потім скасувати та створіть його знов. Якщо не відображається у списку, запуститисalcheck-f. Якщо ви учасник, ви повинні зв'язатися з Організатором і попросити її або йому, щоб скасувати а потім повторно створити зустріч.

 • Перевірте наявність конфліктуючих елементів у календарі.

  Це перевіряє PR_MESSAGE_STATUS прапор для будь-яких вказівок конфлікту. Ці об'єкти буде переміщено, під Вільний час запускуcalcheck -f. В деяких випадках переміщення поштової скриньки можуть не коли ви отримуєте таке CAS журналу протокол IMAP про помилку:
  MapiExceptionPartialCompletion: код помилки = "0x80070680" не вдалося скопіювати протокол IMAP.
 • Перевірити наявність повторюваних елементів, на основі певних властивостей MAPI.

  Якщо тема, Організатора, розташування, повторюються/одного екземпляра і початку/закінчення рази властивості, все, що відповідають за два або більше елементів,calcклямка – f рухається всі дублікати, за винятком одного.

 • Реєстрація для зустрічей, які мають той же або на порожній глобальний об'єкт ID.

  Докладніше про зустрічі, які мають ж ідентифікатори глобальний об'єкт клацніть номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
  2714118 Елементи календаря, які копіюються відсутні в Exchange Server 2007
 • Знайдіть елементи, які мають Вільний час початку, Вільний час закінчення або повторення властивості значення 0 (рік 1601) або пропущені.

  Якщо ви є організатором, ви повинні змінити подання елементів папки календаря до табличного подання елементів, знайти зустрічі або наради і потім скасувати та створіть його знов. Якщо не відображається у списку, запуститиcalcheck -f. Якщо ви учасник, ви повинні зв'язатися з Організатором і попросити його або її, щоб скасувати а потім повторно створити зустріч.

 • Знайдіть елементи, які мають Вільний час початку, Вільний час закінчення або повторення роком раніше, ніж 1995 або перевищує 2025.

  Це не обов'язково умову виникнення помилки. Ви повинні видалити або скасувати елемент, лише якщо здається, щоб бути пошкоджені. За промовчанням ці елементи не переміщуються під Вільний час сценарій виконання аргумент-f . Вони переміщуються з calcheck -f , тільки якщо настроїти calcheck ставитися попередження як помилки за cfg файл (WarningIsError = true).

 • Знайдіть елементи, які мають Вільний час початку, Вільний час закінчення або повторення властивості перевищує межу Outlook.

  Якщо ви є організатором, ви shoiuld змінити подання елементів папки календаря до табличного подання елементів, знайти зустрічі або наради і потім скасувати та створіть його знов. Якщо не відображається у списку, запуститиcalcheck -f. Якщо ви учасник, ви повинні зв'язатися з Організатором і попросити її або йому, щоб скасувати а потім повторно створити зустріч.

 • Знайдіть елементи, обсяг яких перевищує 10, 25 і 50 мегабайт (МБ). (Записується попередження.)

  Це не умову виникнення помилки. Однак, див.Передовий досвід при використанні календаря Outlook.

 • Знайдіть елементи, які містять більше 25 вкладення.

  Це не умову виникнення помилки. Однак, див.Передовий досвід при використанні календаря Outlook.

 • Перевірте, чи є більш ніж 1 250 повторюваної наради (записується попередження) або більш ніж 1300 повторюваної наради (помилка повідомив,). Межа є 1300 повторюваних нарад.

  Проблеми можуть виникнути, якщо використовується EXCDO в старих версіях Exchange Server. Щоб отримати додаткові відомості, клацніть номер статті в базі знань Майкрософт:
  892524 Не можна зберегти або видалити повторюваної зустрічі із календарем, який зберігається на комп'ютері з Exchange Server 2003
  943371 Подія ідентифікатори 8206, 8213 та 8199 реєструються в середовищі Exchange Server 2007
 • Перевірте, чи ви берете участь, і ви стали організатора наради.

  Щоб отримати додаткові відомості клацніть, номер статті в базі знань Майкрософт:
  2563324 Поточні питання з Microsoft протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync і сторонні пристроїв
 • Перевіряє дані виняток у повторення BLOB щоб переконатися, що винятки наступає протягом часу початку і в кінці часів серії.

  Якщо ви є організатором, змінити подання елементів папки календаря до табличного подання елементів, знайти зустрічі або наради і потім скасувати та створіть його знов. Якщо не відображається у списку, запуститиcalcheck -f. Якщо ви учасник, ви повинні зв'язатися з Організатором і попросити її або йому, щоб скасувати а потім повторно створити зустріч.

 • Реєстрація зустріч виключення даних у повторення BLOB щоб переконатися, що це правильний розмір.

  Якщо ви є організатором, змінити подання елементів папки календаря до табличного подання елементів, знайти зустрічі або наради і потім скасувати та створіть його знов. Якщо не відображається у списку, запуститиcalcheck -f. Якщо ви учасник, ви повинні зв'язатися з Організатором і попросити його або її, щоб скасувати а потім повторно створити зустріч.

 • Одержувачів таблиця містить відсутнє, повторювані або корумповані дані одержувача. Це включає в себе елементи, такі як адреси електронна пошта, короткі імена або адреси типів.

  Якщо ви є організатором, змінити подання елементів папки календаря до табличного подання елементів, знайти зустрічі або наради і потім скасувати та створіть його знов. Якщо не відображається у списку, запуститиcalcheck -f. Якщо ви учасник, ви повинні зв'язатися з Організатором і попросити його або її, щоб скасувати а потім повторно створити зустріч.

 • Звіт про роботу пунктів свято

  Якщо ви не бажаєте мати пунктів свято позначено, змінити cfg файл. CalCheck визначає цілий день заходу як свято, якщо іменованої властивостіключові слова містить рядок «свято».

Поточний довідки й параметри командний рядок

У наступному розділі описано параметри командний рядок, доступних для налаштування CalCheck поведінки.

CalCheck [-P<profilename></profilename>] [-L <filename></filename>] [-M <mailboxname></mailboxname>] [-N <display_name></display_name>] [-S<servername></servername>] [-O <path></path>]
[-C <version></version>] [-A] [-F]. [-R]. [-V]. [-Ні]


CalCheck-?

-P Ім'я профілю (Якщо відсутні, буде запитувати профіль)
-L Шлях та ім'я файлу списку file (файл лістингу ім'я та LegacyExchangeDN) з mailbox(es) для перевірки
-M ім’я поштової скриньки DN використовується з -N (процес тільки поштової скриньки, який вказано)
-N коротке ім'я використовується з - M (процес тільки поштової скриньки, який вказано)
-O Вихідний шлях (якщо вказано, напишіть вихідних файлів цей шлях. Типовим є поточної папки).
-C Версія для Office 2013 натисніть Office умить сценарій
-A Всі виводу елементи календаря до CALCHECK.CSV
-F Створити каталог вхідних повідомлень CalCheck і переміщати елементи позначене помилка там
-R Покласти звіт протокол IMAP в папці «Вхідні» з CalCheck.log файлу
-V Verbose виводу на вікно командний рядок
-? Роздрукувати це протокол IMAP

Примітка.-L-Nта -C перемикачі новачок в CalCheck версії 2 (в. 2). -S параметр у версії 1 CalCheck замінюється -L. Крім того, CalCheck v1 -ні перемикач замінюється на файл CalCheck.cfg. CalCheck.cfg файл пояснюється докладно далі в цій статті.

Примітка. Завжди створений файл CalCheck.log. CalCheck.log файл показує будь-які елементи, які, можливо, доведеться бути виправлені або видалені і також показує обробки інформації.

Приклади


За замовчуванням: Запит профілю і обробити поштову скриньку в цю профілів:
CalCheck

Обробку всіх поштових скриньок на MyServer:
CalCheck -S MyServer

Обробку всіх поштових скриньок на MyServer за допомогою MyProfile як профіль для входу:
CalCheck -П MyProfile -S MyServer

Обробляти лише поштової скриньки MyProfile:
CalCheck -П MyProfile

Обробки певної поштової скриньки та сценарій виконання MyProfile як профіль для входу:
CalCheck -П MyProfile -М "/ o = org/ou = orgunit/cn = одержувачів/cn = UserA" -N "Користувач A"

Процес перелік скриньок у "C:\Directory\List.txt":

CalCheck -L "C:\Directory\List.txt"

Примітка. "List.txt" має бути у форматі Get-Mailbox | FL висновок, який включає в себе LegacyExchangeDN і коротке ім'я для кожної поштової скриньки:

Назва: коротке ім'я
LegacyExchangeDN: /o = ORG/ou = AdminGroup/cn = одержувачів/cn = поштової скриньки


Обробити поштову скриньку переміщення помилка елементів до CalCheck папки в поштовій скриньці та покласти звіт протокол IMAP в папці Вхідні:
CalCheck -F -R

Обробити поштову скриньку, на основі певного профілю і версії Outlook. Це необхідно при запуску установки пліч о пліч з офісу в Office умить сценарії:
CalCheck - C####> -P MyProfile
Примітка рамці####> представляє версії Outlook (наприклад, 2007, 2010або 2013).

Роздрукувати це повідомлення:
CalCheck-?


Запустити CalCheck в режимі кількох поштових скриньках (список)

Обробляти список поштових скриньок, виконайте такі дії:

 1. Надання користувачу право повного доступу до всіх поштових скриньок на сервері Exchange або організації Exchange.
  1. Наступний приклад командлета PowerShell гранти права AdminB повний доступ до всіх поштових скриньок у OrgUnit2:

   Get-Mailbox - OrganizationalUnit "OrgUnit2" | Додати MailboxPermission-користувача "AdminB" - AccessRights FullAccess
 2. Створення списку поштових скриньок. Це включає в себе коротке ім'я та LegacyExchangeDN. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
  1. Відкрити Exchange PowerShell а потім запустіть команду, подібне до такого:

   Get-Mailbox-сервер "Ім'я сервера" | Ім'я FL, LegacyExchangeDN | Поза файлуpath_file_name>-шириною 200

   Примітка. Рамки Ім'я сервера представляє ім'я сервера та рамки path_file_name — шлях та ім'я створюваного файлу. txt.
  2. Скопіюйте. txt файл робочої станції, де буде працювати CalCheck.
 3. Запустити CalCheck в кількох поштових скриньках (список) режимі. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
  1. На робочій станції, які має Outlook інстальовано увійдіть як користувач, який має право повного доступу до поштових скриньок.
  2. Створити новий профіль Outlook а потім настроїти обліковий запис А комп'ютера Exchange Server використовувати реального часу.
  3. Запустіть cmdа потім змінити в каталог, де знаходиться CalCheck.
  4. Запустіть таку команду:

   CalCheck -Lшлях та ім'я файлу>

   Примітка. Рамки <path and="" file="" name=""></path> відповідає шляху txt-файл, створений на кроці 2.
Під Вільний час запуску CalCheck в кількох поштових скриньках (список) режимі, буде створено такі файли:
 • CalCheckMaster.log. це резюме для всіх поштових скриньок, які було оброблено.
 • CalCheck__<mailbox></mailbox>. log. Один такий файл створюється для кожної поштової скриньки, яке було оброблено.

  Примітка. Рамки <mailbox></mailbox> представляє ім'я одержувача частиною в LegacyExchangeDN.

файл конфігурації в CalCheck версії 2

CalCheck версія 2 (v2) тепер включає в себе CalCheck.cfg файл. Цей файл міститься в тій же папці, в якій знаходиться CalCheck.exe. Якщо cfg файл відсутній, CalCheck v2 відображає протокол IMAP про помилку і не запускається. Cfg файл знаходиться у звичайному текстовому форматі. Можна вручну відредагувати файл, щоб увімкнути або вимкнути окремих тестів. За промовчанням всі тести встановлюється вірно. за промовчанням таким чином, всі випробування проводяться.

Властивості

Номер статті: 2678030 - Востаннє переглянуто: 17 червня 2014 р. - Редакція: 2.2
Застосовується до:
 • Microsoft Outlook 2010
 • Microsoft Office Outlook 2007
 • Microsoft Office Outlook 2003
 • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
 • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
 • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
Ключові слова: 
kbmt KB2678030 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2678030

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com