Informácie o kalendári kontrolný nástroj pre Outlook (CalCheck)

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2678030 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Súhrn

Nástroja Kontrola kalendár programu Outlook (CalCheck) je príkaz-line program, ktorý kontroluje kalendára programu Microsoft Outlook pre problémy. Otvorení nástroja Outlook messaging profil pre prístup k kalendára programu Outlook. Vykonáva rôzne kontroly na všeobecné nastavenia, napríklad povolenia, voľnom publikovanie, konfigurácia delegát a automatická rezervácia. Potom, každá položka v priečinku Kalendár programu Outlook sa kontroluje na známe problémy, ktoré môžu spôsobiť neočakávané správanie, ako sú stretnutia, ktoré sa zdajú byť chýbajúce.

Nástroj na CalCheck potom generuje správu, ktorá môže byť použitý na pomoc diagnostikovať problém body alebo identifikovať trendy.

Ďalšie informácie

Použitie CalCheck, kalendár programu Outlook musí nachádzať v počítači so systémom Microsoft Exchange Server. Nástroj nepracuje s IMAP, POP3, alebo iné non-výmena e-mailové kontá.

Inštalácia

Prevzatie a inštalácia nástroja Kontrola kalendár programu Outlook, kliknite na nasledujúce prepojenie Zobraziť na stránke Microsoft Download Center. Webová stránka taktiež uvádza systémové požiadavky a kroky nasledovať odinštalovať nástroj.

http://www.Microsoft.com/download/en/details.aspx?ID=28786

Poznámka: 64-bit verziu tohto nástroja je pre použitie iba s 64-bitovú verziu produktu Microsoft Outlook 2010.

Kontroly, ktoré vykonávajú

Kalendár kontrola vykonáva dva základné druhy kontroly, kalendár-špecifické kontroly a úrovni položiek kontroly.

Kalendár-špecifické kontroly

Nasledujúci kalendár-špecifické kontroly sú vykonávané a potom prihlásení do zostavy:
 • Povolenia pre kalendár.
 • Celkový počet položiek v priečinku Kalendár.

  Ďalšie informácie o počty vysoké položiek v priečinku Kalendár, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
  2768656 S mnoho položiek vo vyrovnávacej pamäti režim .ost súbor .pst súbor priečinkov alebo môžu vyskytnúť problémy s výkonom programu Outlook
 • Delegáti v kalendári.
 • Publikovanie informácií o voľnom čase.
 • Priama rezervácia nastavenia poštovej schránky alebo kalendár.
Poznámka: Informácie pre tieto tri kontroly je čítanie z miestnej voľnom správy. V zriedkavých prípadoch môže byť Outlook nedá otvoriť správu. Potom tieto kontroly zlyhajú. Iba v tomto prípade by mala prinútiť regeneráciu skryté informácie o voľnom čase v schránky na serveri Exchange.

Ďalšie informácie o tom, ako generovať skryté informácie o voľnom čase, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
958443 Máte problémy v programe Outlook, keď sa pokúsite konfigurovať informácie o voľnom čase alebo pri pokuse o preniesť informácie

Úrovni item kontroly

Tieto položky-úroveň kontroly sú vykonávané a potom zaznamenané v správe:
 • Žiadny Organizér e-mailovú adresu (PR_SENDER_EMAIL_ADDRESS alebo PR_SENT_REPRESENTING_EMAIL_ADDRESS)
 • Žiadny organizátor zobrazovaný názov (PR_SENDER_NAME alebo PR_SENT_REPRESENTING_NAME)

  Pre viac informácií o chýbajúce organizátor e-mailovej adresy alebo zobrazovanie názvov, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
  2849083 "Operácia sa nedá dokončiť. Jednu alebo viac hodnôt parametra sú neplatné"chybové hlásenie pri organizátor aktualizuje opakovanej schôdze
 • Žiadna vlastnosť dispidRecurring (to spôsobuje položka sa zobrazí v zobrazení dňa, týždňa alebo mesiaca).

  Ďalšie informácie o plánovaných činnostiach nezobrazuje v priebehu dňa, týždňa alebo mesiaca Zobraziť, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
  827432 Plánovanej činnosti v kalendári programu Outlook nie je viditeľné v zobrazení dňa, týždňa alebo mesiaca, keď vytvoríte plánovanú činnosť pomocou WebDAV v Exchange 2000
 • Doba existencie dispidApptStartWhole a dispidApptEndWhole vlastností

  Ak ste organizátorom, môžete sa pokúsiť vyriešiť zmena zobrazenia priečinka Kalendár do zobrazenia tabuľky, nájdenie tovaru a potom ruší. Potom, potom musíte vytvoriť novú schôdzu. Ste-li účastník, by mal kontaktujte organizátora schôdze a požiadať ho zrušiť a potom re-vytvoriť schôdzu.

 • Žiadny predmet pre zasadnutia, ktoré sa vyskytnú v budúcnosti alebo opakujúce sa schôdze (upozornenie je prihlásený.)

  Ak ste organizátorom, aktualizovať zasadnutí zahrnúť predmet. Ste-li účastník, požiadajte organizátora aktualizovať zasadnutí zahrnúť predmet. Hoci to nie je chybou, že uľahčuje budúcich problémov ktoré sa týkajú zasadnutia.

 • Kontrolné hlásenie triedy (upozornenie je prihlásený.)

  Ak máte problém s stretnutia, ktoré nemá predvolená trieda správyIPM.Vymenovanie, a ak odstránenie alebo zrušenie schôdze rieši problém, mali by ste určiť, ktorý program je vytváranie schôdzí pomocou vlastnej správy triedy. Musíte určiť, či program alebo doplnok spoločnosti Microsoft alebo tretej-party aplikácií. Ak je aplikácia tretej strany, kontaktujte tretej strany na podporu.

 • Žiadna trieda správy (zapíše chyba.)

  Ak máte problém s stretnutia, ktoré nemá predvolená trieda správyIPM.Vymenovanie, a ak odstránenie alebo zrušenie schôdze rieši problém, mali by ste určiť, ktorý program je vytváranie schôdzí pomocou vlastnej správy triedy. Musíte určiť, či program alebo doplnok spoločnosti Microsoft alebo tretej-party aplikácií. Ak je aplikácia tretej strany, kontaktujte tretej strany na podporu.

 • Multiplechecks proti dispidApptRecur(opakovaného binárne veľký objekt [BLOB]) majetku:
  • Čas na celkový čas začiatku a konca.
  • Schopnosť analyzovať údaje v majetku.
  • Existencia majetku, ale prázdne.

  Ak ste organizátorom, môžete by zmena zobrazenia priečinka Kalendár do zobrazenia tabuľky, nájsť plánovanú činnosť alebo schôdzu, a potom zrušiť a vytvorte ho znovu. Ak ju nevidíte v zozname, spustitecalcheck -f. Ak účastníka, by mali kontaktujte usporiadateľa a požiadať ju, alebo ho zrušiť a potom re-vytvoriť schôdzu.

 • Vlastnosť dispidRecurring je nastavená na hodnotu False alebo neexistuje, ale vlastnosť dispidRecurTypenie je nastavená na žiadny, čo naznačuje, že sa opakuje. Preto tieto dve vlastnosti sú protichodné.

  Ak ste organizátorom, môžete by zmena zobrazenia priečinka Kalendár do zobrazenia tabuľky, nájsť plánovanú činnosť alebo schôdzu, a potom zrušiť a vytvorte ho znovu. Ak ju nevidíte v zozname, spustitecalcheck-f. Ak účastníka, by mali kontaktujte usporiadateľa a požiadať ju, alebo ho zrušiť a potom re-vytvoriť schôdzu.

 • Skontrolujte konfliktných položiek v kalendári.

  To skontroluje PR_MESSAGE_STATUS vlajky pre akýkoľvek náznak konfliktu. Tieto položky sa premiestnia po spustenícalcheck -f. V niektorých prípadoch sa presun poštovej schránky môže zlyhať keď dostanete nasledujúcu chybu denník CAS:
  MapiExceptionPartialCompletion: errorCode = "0x80070680" sa nedá skopírovať správu.
 • Vyhľadajte duplicitné položky, na základe určitých vlastnosti rozhrania MAPI.

  Ak predmet, organizátor, umiestnenie, stupňa opakovania/single a začiatok alebo koniec časov vlastnosti všetkých zápas pre dve alebo viac položiek,calcsakra – f presunie všetky duplikáty okrem jedného.

 • Vyhľadanie schôdzí, ktoré majú rovnaké alebo prázdne globálnu identifikáciu objektu.

  Ďalšie informácie o stretnutí, ktoré majú rovnaké globálnej identifikácie objektov, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
  2714118 Položky kalendára, ktoré sú skopírované chýbajú v programe Exchange Server 2007
 • Skontrolujte položky Štart čas, koncový čas alebo opakovaného vlastnosti nastavené na hodnotu 0 (roku 1601), ktoré majú alebo ktoré chýbajú.

  Ak ste organizátorom, môžete by zmena zobrazenia priečinka Kalendár do zobrazenia tabuľky, nájsť plánovanú činnosť alebo schôdzu, a potom zrušiť a vytvorte ho znovu. Ak ju nevidíte v zozname, spustitecalcheck -f. Ste-li účastník, by mali kontaktujte usporiadateľa a požiadať ho zrušiť a potom re-vytvoriť schôdzu.

 • Vyhľadajte položky, ktoré majú Štart čas, koncový čas alebo opakovaného rok skôr ako 1995 alebo väčšia ako 2025.

  To nie je nevyhnutne v chybovom stave. Je potrebné odstrániť alebo zrušiť položky len vtedy, ak sa zdá byť poškodená. Predvolene tieto položky nie sú presunuté, ak použijete tento argument– f . Toto sú presunuté s calcheck -f iba vtedy, ak nakonfigurujete calcheck na liečbu varovania ako chyby za cfg súboru (WarningIsError = true).

 • Skontrolujte položky Štart čas, koncový čas alebo opakovaného vlastnosti presahuje hranicu Outlook.

  Ak ste organizátorom, môžete shoiuld zmena zobrazenia priečinka Kalendár do zobrazenia tabuľky, nájsť plánovanú činnosť alebo schôdzu, a potom zrušiť a vytvorte ho znovu. Ak ju nevidíte v zozname, spustitecalcheck -f. Ak účastníka, by mali kontaktujte usporiadateľa a požiadať ju, alebo ho zrušiť a potom re-vytvoriť schôdzu.

 • Vyhľadajte položky, ktoré sú väčšie ako 10, 25 a 50 megabajtov (MB). (Upozornenie je prihlásený.)

  To nie je v chybovom stave. Avšak, pozriOsvedčené postupy pri použití kalendára programu Outlook.

 • Vyhľadajte položky, ktoré obsahujú viac ako 25 prílohy.

  To nie je v chybovom stave. Avšak, pozriOsvedčené postupy pri použití kalendára programu Outlook.

 • Skontrolujte, či sú viac ako 1250 opakované schôdze (upozornenie je prihlásený) alebo viac ako 1300 opakované schôdze (chyba je hlásená). Je limit 1300 opakujúce sa schôdze.

  Problémy sa môžu vyskytnúť, ak používate EXCDO v starších verziách programu Exchange Server. Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledujúce čísla článkov publikovaných v databáze Microsoft Knowledge Base:
  892524 Nemôžete uložiť alebo odstráňte opakujúcu sa plánovanú činnosť z kalendára, ktoré sa uchovávajú v počítači Exchange Server 2003
  943371 Udalosť ID 8206 a 8213 8199 prihlásený v prostredí Exchange Server 2007
 • Skontrolujte, či ste účastníka a stal organizátora schôdze.

  Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
  2563324 Súčasné problémy s Microsoft Exchange ActiveSync a tretia strana zariadenia
 • Kontroluje výnimkou údajov opakovania BLOB uistite sa, že výnimky dôjsť do začiatku a na konci časov série.

  Ak ste organizátor, zmena zobrazenia priečinka Kalendár zobrazenie tabuľky nájsť plánovanú činnosť alebo schôdzu, a potom zrušiť a vytvorte ho znovu. Ak sa nezobrazuje v zozname, spustitecalcheck -f. Ak účastníka, by mali kontaktujte usporiadateľa a požiadať ju, alebo ho zrušiť a potom re-vytvoriť schôdzu.

 • Kontrola stretnutie výnimkou údajov opakovania BLOB uistite sa, že je to správnu veľkosť.

  Ak ste organizátor, zmena zobrazenia priečinka Kalendár zobrazenie tabuľky nájsť plánovanú činnosť alebo schôdzu, a potom zrušiť a vytvorte ho znovu. Ak sa nezobrazuje v zozname, spustitecalcheck -f. Ste-li účastník, by mali kontaktujte usporiadateľa a požiadať ho zrušiť a potom re-vytvoriť schôdzu.

 • Tabuľky príjemcu má chýba, je duplicitný alebo poškodený príjemcu údajov. To zahŕňa položky e-mailové adresy, zobrazované meno alebo adresu typy.

  Ak ste organizátor, zmena zobrazenia priečinka Kalendár zobrazenie tabuľky nájsť plánovanú činnosť alebo schôdzu, a potom zrušiť a vytvorte ho znovu. Ak sa nezobrazuje v zozname, spustitecalcheck -f. Ste-li účastník, by mali kontaktujte usporiadateľa a požiadať ho zrušiť a potom re-vytvoriť schôdzu.

 • Správa o body dovolenku

  Ak nechcete mať dovolenku položky s príznakom, zmena .cfg súboru. CalCheck identifikuje celodenná udalosť ako sviatok, či vlastnosť s názvomkľúčové slová obsahuje reťazec "dovolenka".

Aktuálnu pomoc a prepínače príkazového riadka

Nasledujúca časť popisuje prepínače príkazového riadka sú k dispozícii prispôsobiť správanie CalCheck.

CalCheck [-P<profilename></profilename>] [-L <filename></filename>] [-M <mailboxname></mailboxname>] [-N <display_name></display_name>] [-S<servername></servername>] [-O <path></path>]
[-C <version></version>] [-A] [-F]. [-R]. [-V]. [-Č]


CalCheck-?

-P Názov profilu (ak chýba, vyzve na profil)
-L Cesta a názov súboru zo zoznamu súbor (súbor s výpisom meno a LegacyExchangeDN) z mailbox(es) na kontrolu
-M Schránky DN sa používa -N (proces iba poštovú schránku, ktorá je špecifikovaná)
-N Zobrazovaný názov sa používa s - M (proces iba poštovú schránku, ktorá je špecifikovaná)
-O Výstupný cestu (ak je uvedené, písať výstupných súborov na tejto ceste. Predvolená hodnota je aktuálny priečinok.)
-C Verzia pre Office 2013 klikni-a-Run scenár
-A Všetky položky kalendára výstup na CALCHECK.CSV
-F Vytvoriť CalCheck zložku a presunúť položky s príznakom chyby tam
-R Hlásenie do doručenej pošty s CalCheck.log súbor
-V Podrobný výstup do okna príkazového riadka
-? Vytlačiť túto správu

Poznámka: -L-Na -C prepínače sú nové CalCheck verzia 2 (v. 2). Parameter -S vo verzii 1 CalCheck je nahradený -L. Okrem toho CalCheck v1 prepínač nahrádza súbor CalCheck.cfg. Súbor CalCheck.cfg je podrobne vysvetlené v ďalšej časti tohto článku.

Poznámka: CalCheck.log súbor je vždy generovaný. CalCheck.log súbor zobrazuje všetky položky, ktoré by mohli byť pevné alebo odstránené a tiež ukazuje spracovania informácií.

Príklady


Predvolená hodnota: Ponúkať výber profilu a spracovanie schránku v profilu:
CalCheck

Spracoval všetky poštové schránky na MyServer:
CalCheck -S MyServer

Spracoval všetky poštové schránky na MyServer pomocou Začali ako prihlasovací profil:
CalCheck -P Začali -S MyServer

Spracovať len poštovú schránku v Začali:
CalCheck -P Začali

Proces poštovú schránku, a použitie Začali ako prihlasovací profil:
CalCheck -P Začali -M "/ o = org/ou = orgunit/KN = príjemcov/KN = User" -N "Užívateľ A"

Spracovanie zoznamu poštových schránok v "C:\Directory\List.txt":

CalCheck -L "C:\Directory\List.txt"

Poznámka: "List.txt" má byť vo formáte Get-Mailbox | FL výstup, ktorý obsahuje LegacyExchangeDN a zobrazovaný názov pre každú poštovú schránku:

Názov: Zobrazovaný názov
LegacyExchangeDN: /o = ORG/ou = AdminGroup/KN = príjemcov/KN = poštovej schránky


Proces poštovú schránku, chyba položky premiestniť do priečinka CalCheck v poštovej schránke a správu správu do doručenej pošty:
CalCheck -F -R

Proces poštovú schránku založené na konkrétny profil a verzii programu Outlook. To je potrebné pri spustení side-by-bočné inštalácie balíka Office v scenári klikni-a-Run:
CalCheck - C####> -P Začali
Poznámka: zástupný symbol####> predstavuje verziu Outlook (napríklad 20072010a 2013).

Vytlačiť túto správu:
CalCheck-?


Spustiť CalCheck režime schránkach (zoznam)

Spracovanie zoznamu poštových schránok, postupujte nasledovne:

 1. Dať užívateľovi plnú prístupové práva pre všetky poštové schránky na serveri Exchange alebo Exchange organizácie.
  1. Nasledujúci príklad PowerShell cmdlet granty AdminB plné prístupové práva pre všetky poštové schránky v OrgUnit2:

   Get-Mailbox - organizačná jednotka "OrgUnit2" | Pridať MailboxPermission-užívateľ "AdminB" - AccessRights FullAccess
 2. Vytvorenie zoznamu poštových schránok. Obsahuje zobrazovaný názov a LegacyExchangeDN. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
  1. Otvorte PowerShell výmeny, a potom spustiť príkaz, ktorý sa podobá nasledujúcemu hláseniu:

   Get-Mailbox-Server "Názov_servera" | FL meno, LegacyExchangeDN | Ven-súborpath_file_name>-šírka 200

   Poznámka: Zástupný symbol Názov_servera predstavuje názov servera a zástupný symbol path_file_name predstavuje cestu a názov súboru .txt súboru musia byť vytvorené.
  2. Skopírujte súbor .txt na stanicu, kde budete spúšťať CalCheck.
 3. Spustiť CalCheck v schránkach (zoznam) režime. V takom prípade postupujte
  1. Na pracovnej stanici, ktorá má Outlook nainštalovaný, prihláste sa ako používateľ, ktorý má plné prístupové práva do poštových schránok.
  2. Vytvoriť nový profil programu Outlook a potom nastaviť konto Exchange Server v režime Online.
  3. Spustiť cmd, a potom prejdite do adresára, kde sa nachádza CalCheck.
  4. Spustite nasledujúci príkaz:

   CalCheck -Lcesta a názov súboru>

   Poznámka: Zástupný symbol <path and="" file="" name=""></path> predstavuje cestu txt súbor, ktorý ste vytvorili v kroku 2.
Po spustení CalCheck režime schránkach (zoznam), vytvoria sa nasledujúce súbory:
 • CalCheckMaster.log. Jedná sa o súhrn všetkých poštových schránok, ktoré boli spracované.
 • CalCheck__<mailbox></mailbox>. log. Jeden takýto súbor je vytvorený pre každú poštovú schránku, ktorá bola spracovaná.

  Poznámka: Zástupný symbol <mailbox></mailbox> predstavuje časť mena príjemcu LegacyExchangeDN.

Konfiguračný súbor v CalCheck verzia 2

CalCheck verzia 2 (v2) teraz obsahuje súbor CalCheck.cfg. Tento súbor je umiestnený v rovnakom adresári, v ktorom sa nachádza CalCheck.exe. Ak chýba súbor .cfg CalCheck v2 zobrazuje chyba a nefunguje. .Cfg súbor je vo formáte obyčajného textu. Môžete manuálne upraviť súbor na zapnutie alebo vypnutie jednotlivých testov. Podľa predvoleného nastavenia všetky testy sú hodnotu pravda. V predvolenom nastavení, preto všetky testy sú vykonávané.

Vlastnosti

ID článku: 2678030 - Posledná kontrola: 17. júna 2014 - Revízia: 4.2
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Outlook 2010
 • Microsoft Office Outlook 2007
 • Microsoft Office Outlook 2003
 • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
 • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
 • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbmt KB2678030 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2678030

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com