Informace o kalendáři nástroj zjišťuje aplikace Outlook (CalCheck)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2678030 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Nástroj Kontrola kalendáře pro aplikaci Outlook (CalCheck) je program příkazového řádku, který zkontroluje kalendář aplikace Microsoft Outlook problémy. Otevře se nástroj Outlook messaging profil přístupu ke kalendáři aplikace Outlook. Provádí různé kontroly obecné nastavení, například oprávnění, volném publikování, konfiguraci delegáta a automatické rezervace. Pak jednotlivé položky ve složce Kalendář aplikace Outlook obsahuje známé problémy, které mohou způsobit neočekávané chování, jako jsou schůzky, které zřejmě chybí.

CalCheck poté vygeneruje sestavu, která lze použít k pomoci diagnostikovat potíže položek nebo identifikaci trendů.

Další informace

Chcete-li použít CalCheck, kalendáře aplikace Outlook musí být umístěny v počítači se systémem Microsoft Exchange Server. Nástroj funguje pouze s IMAP, POP3 nebo jiné non-Exchange e-mailových účtů.

Instalace

Chcete-li stáhnout a nainstalovat nástroj Kontrola kalendáře pro aplikaci Outlook, klepněte na následující odkaz zobrazíte stránku Microsoft Download Center. Web také obsahuje systémové požadavky a kroky postupujte odinstalovat nástroj.

http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?ID=28786

Poznámka: 64bitovou verzi tohoto nástroje je určena pro použití pouze s 64bitovou verzí aplikace Microsoft Outlook 2010.

Kontroly, které provádějí

Nástroj pro kontrolu kalendáře provádí dva základní druhy kontrol, kalendář specifické kontroly a kontroly na úrovni položek.

Kalendář specifické kontroly

Následující kalendáře konkrétní kontroly jsou prováděny a potom zaznamenány v sestavě:
 • Oprávnění v kalendáři.
 • Celkový počet položek ve složce Kalendář.

  Další informace o počtu vysoce položek ve složce Kalendář klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
  2768656 S velkým počtem položek v mezipamětí režim OST soubor PST soubor složek nebo mohou nastat problémy s výkonem aplikace Outlook
 • Delegáti v kalendáři.
 • Volném publikování informací.
 • Přímá rezervace nastavení poštovní schránky nebo kalendář.
Poznámka: Informace pro tyto tři kontroly je pro čtení z místní volného zprávy. Ve výjimečných případech může být aplikace Outlook nelze otevřít zprávu. Potom selhání těchto kontrol. Regenerace skryté informace volném v poštovní schránce serveru Exchange by platnost, pouze pokud k tomu dojde.

Další informace o tom, jak obnovit skryté informace volném, získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
958443 Máte problémy v aplikaci Outlook při pokusu konfigurovat informace o volném čase nebo při pokusu přenést informace

Kontroly na úrovni položek

Následující položka úroveň kontroly jsou prováděny a potom zaznamenány v sestavě:
 • Žádná e-mailová adresa organizátora (PR_SENDER_EMAIL_ADDRESS nebo PR_SENT_REPRESENTING_EMAIL_ADDRESS)
 • Žádné zobrazované jméno organizátora (PR_SENDER_NAME nebo PR_SENT_REPRESENTING_NAME)

  Další informace o chybějících médií e-mailové adresy nebo názvy zobrazení, získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
  2849083 "Operaci nelze dokončit. Pokud organizátor aktualizuje opakovaná schůzka se zobrazí chybová zpráva některé hodnoty parametrů nejsou platné"
 • Vlastnost dispidRecurring (to způsobuje položku nelze zobrazit v zobrazení den, týden nebo měsíc).

  Další informace o události nezobrazuje v daný den, týden nebo měsíc zobrazit, klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
  827432 Události kalendáře aplikace Outlook se nezobrazí v zobrazení den, týden nebo měsíc, při vytvoření schůzky pomocí rozšíření WebDAV na serveru Exchange 2000
 • Doba existence vlastnosti dispidApptStartWhole a dispidApptEndWhole

  Pokud jste organizátorem schůzky, můžete tento problém lze vyřešit změnou zobrazení tabulky zobrazení složky Kalendář, hledání položky a potom jeho zrušení. Potom pak musíte vytvořit novou schůzku. Pokud se účastník by požádejte organizátora schůzky a požádejte ji zrušit a znovu vytvořit schůzku.

 • Žádný předmět pro schůzky, které v budoucnu nebo opakované schůzky (upozornění je zaznamenána.)

  Pokud jste organizátorem schůzky, aktualizujte schůzky Předmět. Pokud jste účastníkem, požádejte organizátora k aktualizaci schůzky Předmět. Ačkoli to není chybovou podmínku, to usnadňuje řešení budoucí problémy týkající se schůzky.

 • Kontrola třída zprávy (upozornění je zaznamenána.)

  Pokud máte problém s schůzky, který nemá výchozí třída zprávyIPM.Událost, a je-li tento problém vyřeší, odebírání nebo zrušení schůzky, byste měli určit program, který je vytváření schůzek pomocí třídy vlastní zprávu. Je třeba zjistit, zda je program nebo doplněk Microsoft nebo aplikace jiného výrobce. Je-li aplikace jiných výrobců, obraťte se na třetí strany pro podporu.

 • Žádná třída zprávy (je zaznamenána chyba.)

  Pokud máte problém s schůzky, který nemá výchozí třída zprávyIPM.Událost, a je-li tento problém vyřeší, odebírání nebo zrušení schůzky, byste měli určit program, který je vytváření schůzek pomocí třídy vlastní zprávu. Je třeba zjistit, zda je program nebo doplněk Microsoft nebo aplikace jiného výrobce. Je-li aplikace jiných výrobců, obraťte se na třetí strany pro podporu.

 • Multiplechecks proti dispidApptRecur(opakování binární rozsáhlý objekt [BLOB]) vlastnosti:
  • Čas na celkové časy začátku a konce.
  • Schopnost analyzovat data ve vlastnosti.
  • Existence vlastnost, ale je prázdný.

  Pokud jste organizátorem schůzky, doporučujeme změnit zobrazení složky Kalendář k zobrazení tabulky, najít událost nebo schůzku a potom zrušit a znovu vytvořit. Pokud se nezobrazí v seznamu spustitalcheckc -f. Pokud účastník, by měla kontaktovat Organizátor a požádejte jí nebo jí zrušit a znovu vytvořit schůzku.

 • Vlastnost dispidRecurring je nastavena na hodnotu False nebo neexistuje, ale dispidRecurTypevlastnost nastavena na None, což znamená, že se jedná o opakovanou schůzku. Proto dvě vlastnosti jsou konfliktní.

  Pokud jste organizátorem schůzky, doporučujeme změnit zobrazení složky Kalendář k zobrazení tabulky, najít událost nebo schůzku a potom zrušit a znovu vytvořit. Pokud se nezobrazí v seznamu spustitalcheckc-f. Pokud účastník, by měla kontaktovat Organizátor a požádejte jí nebo jí zrušit a znovu vytvořit schůzku.

 • Kontrola kolidujících položek v kalendáři.

  Tato kontrola ověří PR_MESSAGE_STATUS příznak pro jakoukoli indikaci konflikt. Tyto položky budou přesunuty při spuštěnícalcheck – f. V některých případech přesunout poštovní schránky může selhat, pokud se zobrazí následující chyba protokolu CAS:
  MapiExceptionPartialCompletion: kód chyby = "0x80070680" Nepodařilo se zkopírovat zprávu.
 • Zkontrolovat duplicitní položky, a to na základě určitých vlastností MAPI.

  Pokud předmět, organizátor, umístění, opakované/single instance a zahájení a ukončení krát všechny odpovídající vlastnosti pro dvě nebo více položek,výpočtyontrolovat – f přesune všechny duplicitní položky s výjimkou jednoho.

 • Vyhledání schůzek, které mají stejné nebo prázdné globální ID objektu.

  Další informace o schůzkách, které mají stejné globální ID objektu klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
  2714118 Položky kalendáře, které budou zkopírovány chybí v Exchange Server 2007
 • Vyhledat položky, které mají čas zahájení, čas ukončení nebo opakování vlastnosti nastaveny na hodnotu 0 (roku 1601) nebo že chybí.

  Pokud jste organizátorem schůzky, doporučujeme změnit zobrazení složky Kalendář k zobrazení tabulky, najít událost nebo schůzku a potom zrušit a znovu vytvořit. Pokud se nezobrazí v seznamu spustitcalcheck f. Pokud jste účastník, by měla kontaktovat Organizátor a požádejte ji zrušit a znovu vytvořit schůzku.

 • Vyhledat položky, které mají čas zahájení, čas ukončení nebo opakování rok dříve než 1995 nebo větší než 2025.

  To není nutně chybovou podmínku. Odstraňte nebo stornovat položky pouze v případě, že je pravděpodobně poškozen. Ve výchozím nastavení nejsou tyto položky přesunuty při použití argumentu– f . Tyto jsou přesunuty s calcheck f pouze v případě, že konfigurace calcheck zacházel s upozorněními jako s chybami na cfg soubor (WarningIsError = true).

 • Vyhledat položky, které mají čas zahájení, čas ukončení nebo opakování vlastnosti, které jsou větší než hranice aplikace Outlook.

  Pokud jste organizátorem schůzky, můžete shoiuld k zobrazení tabulky změnit zobrazení složky Kalendář, najít události nebo schůzky, zrušit a znovu vytvořit. Pokud se nezobrazí v seznamu spustitcalcheck f. Pokud účastník, by měla kontaktovat Organizátor a požádejte jí nebo jí zrušit a znovu vytvořit schůzku.

 • Vyhledat položky, které jsou větší než 10, 25 a 50 megabajtů (MB). (Upozornění je zaznamenána.)

  Nejedná se o chybovou podmínku. Nicméně vizDoporučené postupy při používání kalendáře aplikace Outlook.

 • Vyhledat položky, které obsahují více než 25 přílohy.

  Nejedná se o chybovou podmínku. Nicméně vizDoporučené postupy při používání kalendáře aplikace Outlook.

 • Zkontrolujte, zda jsou více než 1,250 opakované schůzky (zaznamenáno varování) nebo více než 1,300 opakované schůzky (hlášena chyba). Limit je 1,300 opakované schůzky.

  Problémy mohou nastat, pokud používáte starší verze Exchange Server EXCDO. Další informace získáte klepnutím na následující čísla článků znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
  892524 Nelze uložit nebo odstranit opakovanou událost z kalendáře, které jsou uloženy v počítači se serverem Exchange Server 2003
  943371 V prostředí Exchange Server 2007 jsou zaznamenány události s ID 8206, 8213 a 8199
 • Zkontrolujte, zda jsou účastníka a stala organizátora schůzky.

  Další informace získáte kliknutím na číslo článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
  2563324 Aktuální problémy s Microsoft Exchange ActiveSync a zařízení jiných výrobců
 • Zkontroluje data výjimky v opakování BLOB a ujistěte se, že výjimky dojít do doby zahájení a konec řady.

  Pokud jste organizátorem schůzky, změňte zobrazení tabulky zobrazení složky Kalendář, najít události nebo schůzky, zrušit a znovu vytvořit. Pokud se nezobrazí v seznamu spustitcalcheck f. Pokud účastník, by měla kontaktovat Organizátor a požádejte jí nebo jí zrušit a znovu vytvořit schůzku.

 • Kontrola splnění data výjimky v opakování BLOB a ujistěte se, že se jedná o správnou velikost.

  Pokud jste organizátorem schůzky, změňte zobrazení tabulky zobrazení složky Kalendář, najít události nebo schůzky, zrušit a znovu vytvořit. Pokud se nezobrazí v seznamu spustitcalcheck f. Pokud jste účastník, by měla kontaktovat Organizátor a požádejte ji zrušit a znovu vytvořit schůzku.

 • Tabulky příjemců má přijímající data chybí, duplicitní nebo je poškozen. To zahrnuje položky, jako jsou e-mailové adresy, zobrazovaná jména nebo typy adres.

  Pokud jste organizátorem schůzky, změňte zobrazení tabulky zobrazení složky Kalendář, najít události nebo schůzky, zrušit a znovu vytvořit. Pokud se nezobrazí v seznamu spustitcalcheck f. Pokud jste účastník, by měla kontaktovat Organizátor a požádejte ji zrušit a znovu vytvořit schůzku.

 • Sestava položky svátků

  Pokud nechcete mít příznak položky svátků, změna souboru .cfg. Celodenní zvláštní událost CalCheck identifikuje jako svátek, pojmenovanou vlastnostklíčová slova obsahuje řetězec "svátek".

Aktuální nápovědu a přepínače příkazového řádku

Následující část popisuje přepínače příkazového řádku, které jsou k dispozici pro přizpůsobení chování CalCheck.

CalCheck [-P<profilename></profilename>] [-L <filename></filename>] [-M <mailboxname></mailboxname>] [-N <display_name></display_name>] [-S<servername></servername>] [-O <path></path>]
[-C <version></version>] [-A] [-F]. [-R]. [-V]. [-Č]


CalCheck-?

-P Název profilu (pokud chybí, zobrazí výzvu pro profil)
-L Cesta a název souboru ze seznamu souborů (soubor obsahující jména a LegacyExchangeDN) z poštovních schránek ke kontrole
-M Rozlišující název poštovní schránky se používá s -N (proces pouze poštovní schránky, který je určen)
-N Zobrazovaný název se používá s - M (proces pouze poštovní schránky, který je určen)
-O Výstupní cestu (je-li zadán, zapisovat výstupní soubory k této cestě. Výchozí je aktuální složka).
-C Verze pro scénář Office 2013 klepněte na tlačítko Spustit
-A Veškerý výstup položky kalendáře pro CALCHECK.CSV
-F Vytvořte složku CalCheck a přesunout položky s příznakem chyby
-R Vloží zprávu zprávy ve složce Doručená pošta se souborem CalCheck.log
-V Podrobný výstup do okna Příkazový řádek
-? Vytisknout tuto zprávu

Poznámka: Přepínače -L-Na -C jsou nové CalCheck verze 2 (verze 2). Parametr -S ve verzi 1 CalCheck nahrazen -L. Navíc CalCheck v1 přepínač nahrazuje soubor CalCheck.cfg. Soubor CalCheck.cfg je vysvětleno podrobněji dále v tomto článku.

Poznámka: Soubor CalCheck.log je vždy vygenerován. Soubor CalCheck.log se zobrazí všechny položky, které mohou mít pevnou nebo odstraněny a také zobrazí informace o zpracování.

Příklady


Výchozí hodnota: Nabídnout výběr profilu a zpracování schránky v profilu:
CalCheck

Zpracování všech poštovních schránek na Tentoserver:
CalCheck -S Tentoserver

Zpracování všech poštovních schránek na Tentoserver pomocí Můj profil jako přihlašovací profil:
CalCheck -P Můj profil -S Tentoserver

Zpracovat pouze poštovní schránka v Můj profil:
CalCheck -P Můj profil

Zpracování zadané poštovní schránky a pomocí Můj profil jako přihlašovací profil:
CalCheck -P Můj profil -M "/ o = org/ou = orgunit, cn = Recipients/cn = Uživatel_a" -N "Uživatel A"

Zpracování seznamu poštovních schránek v "C:\Directory\List.txt":

CalCheck -L "C:\Directory\List.txt"

Poznámka: Musí být ve formátu Get-Mailbox "Seznam.txt" | FL výstup, který obsahuje LegacyExchangeDN a zobrazovaný název pro každou poštovní schránku:

Název: Zobrazovaný název
LegacyExchangeDN: /o = ORG/ou = AdminGroup/cn = Recipients/cn = poštovní schránky


Zpracovat poštovní schránku přesunout položky Chyba CalCheck složky v poštovní schránce a umístit do složky Doručená pošta a hlášení:
CalCheck -F -R

Zpracovat poštovní schránky na základě konkrétního profilu a verze aplikace Outlook. To je nezbytné při spuštění ve scénáři klepněte na tlačítko spustit vedle sebe instalace sady Office:
CalCheck - C####> -P Můj profil
Poznámka: zástupný symbol####> představuje verzi aplikace Outlook (například, 2007, 2010a 2013).

Vytiskněte tuto zprávu:
CalCheck-?


CalCheck spustit v režimu více poštovních schránek (seznam)

Chcete-li zpracovat seznam poštovních schránek, postupujte takto:

 1. Udělení uživatelských práv plný přístup do všech poštovních schránek na serveru Exchange nebo v organizaci používající server Exchange.
  1. Rutiny prostředí PowerShell následující příklad uděluje AdminB úplná přístupová práva do všech poštovních schránek v OrgUnit2:

   Get-Mailbox - názvu "OrgUnit2" | Přidat MailboxPermission-FullAccess - AccessRights uživatele "AdminB"
 2. Vytvořte seznam poštovních schránek. Jedná se o zobrazovaný název a LegacyExchangeDN. Postupujte následujícím způsobem
  1. Otevřete Exchange PowerShell a pak spustit příkaz podobný následujícímu:

   Get-Mailbox-Server "Název_serveru" | Název fl, LegacyExchangeDN | Odesílací souboru.path_file_name>-šířka 200

   Poznámka: Zástupný symbol Název_serveru představuje název serveru a zástupný symbol path_file_name představuje cestu a název souboru TXT, který má být vytvořen.
  2. TXT soubor zkopírujte do pracovní stanice, kde bude spuštěn CalCheck.
 3. CalCheck spusťte v režimu více poštovních schránek (seznam). Chcete-li to provést, postupujte takto
  1. Na pracovní stanici s nainstalovanou aplikací Outlook Přihlaste se jako uživatel, který má úplná přístupová práva k poštovním schránkám.
  2. Vytvořit nový profil aplikace Outlook a potom nakonfigurujte účet Exchange Server v režimu Online.
  3. Spustit Příkazový řádeka potom změňte do adresáře, kde je umístěn CalCheck.
  4. Spusťte následující příkaz:

   CalCheck -LCesta a název souboru>

   Poznámka: Zástupný symbol <path and="" file="" name=""></path> představuje cestu TXT soubor, který jste vytvořili v kroku 2.
Při spuštění CalCheck v režimu více poštovních schránek (seznam), jsou vytvořeny následující soubory:
 • CalCheckMaster.log. Toto je souhrn všech poštovních schránek, které byly zpracovány.
 • CalCheck__<mailbox></mailbox>. protokolu. Jeden takový soubor je vytvořen pro každou poštovní schránku, která byla zpracována.

  Poznámka: Zástupný symbol <mailbox></mailbox> představuje část jména příjemce LegacyExchangeDN.

Konfigurační soubor v CalCheck verze 2

CalCheck verze 2 (v2) nyní obsahuje soubor CalCheck.cfg. Tento soubor je umístěn ve stejném adresáři, ve kterém se nachází CalCheck.exe. Pokud chybí soubor .cfg, CalCheck v2 zobrazí chybu a nespustí. .Cfg soubor je ve formátu prostého textu. Můžete ručně upravit soubor, který chcete povolit nebo zakázat jednotlivé testy. Všechny testy jsou standardně nastaveny na true. Ve výchozím nastavení tedy všechny testy jsou prováděny.

Vlastnosti

ID článku: 2678030 - Poslední aktualizace: 16. června 2014 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Outlook 2010
 • Microsoft Office Outlook 2007
 • Microsoft Office Outlook 2003
 • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
 • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
 • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt KB2678030 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2678030

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com