Norton AntiVirus 7.0 Corporate Edition yükseltme verilir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 267782 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Önemli Bu makalede, güvenlik ayarlarını düşürmenize veya yardımcı olacak bir bilgisayarda güvenlik özellikleri devre dışı bırakma hakkında bilgiler içerir. Bu değişiklikleri, belirli bir soruna geçici çözüm bulmak için yapabilirsiniz. Bu değişiklikleri yapmadan önce, bu geçici çözümün çalışma ortamınızda uygulanmasıyla ilişkili riskleri değerlendirmeniz önerilir. Bu geçici çözümü uygularsanız, sisteminizin korunmasına yardımcı olabilecek uygun ek önlemleri de alın.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Windows 98 ikinci sürüm veya Windows Millennium Edition (Me) için yükseltmeye çalıştığınızda, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz ve Kur değil bitiş:
Kur algılama ileti

Iletinin SU0013

Kur, başlangıç sürücünüzde dosyaları Windows Millennium Edition için oluşturamıyor.

HPFS veya Windows NT dosya sistemi, varsa, bir MS-DOS önyükleme bölümü oluşturmanız gerekir. LANtastic sunucusu veya SuperStor sıkıştırması kullanıyorsanız, Kur'u çalıştırmadan önce bunu devre dışı bırakın.

Daha fazla bilgi için Windows Millennium Edition CD-ROM'u üzerinde Setup.txt temiz bir bilgisayara yükleme hakkında bölümüne bakın.

Neden

Bu sorun, Norton AntiVirus 7.0 Corporate Edition çalıştırıyor ve "Dosya sistemi gerçek zamanlı koruma" özelliği etkinleştirilmişse oluşabilir. "Dosya sistemi gerçek zamanlı koruma" özelliği, Windows Kur, Kur için gereken dosyaları yazmak açabilmesinin engelleyebilir.

Çözüm

Uyarı Bu geçici çözüm, kötü niyetli kullanıcılar veya virüsler gibi kötü amaçlı yazılımlar tarafından gerçekleştirilen bilgisayarınızın veya ağınızın saldırılara karşı daha savunmasız kılabilir. Bu geçici çözüm önerilmez, ancak gerekli olduğunu düşünürseniz kullanabilmeniz amacıyla bu bilgiler sağlanmaktadır. Bu çözümü kullanmak kendi sorumluluğunuzdadır.

Not Virüsten koruma yazılımı bilgisayarınızı virüslere karşı korunmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Virüsten koruma programınızın devre dışı bırakıldığı sırada güvenmediğiniz kaynaklardaki dosyaları karşıdan yüklememeli ve açmamalı, güvenmediğiniz Web sitelerini ziyaret etmemeli ve e-posta eklerini açmamalısınız.

Bilgisayar virüsleri hakkında ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
129972Bilgisayar virüsleri: tanımlama, önleme ve Kurtarma
Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, "Dosya sistemi gerçek zamanlı koruma" özelliğini devre dışı bırakmak veya Norton AntiVirus 7.0 Corporate Edition, Kur çalıştırılmadan önce kaldırın.

Daha fazla bilgi

Norton AntiVirus 7.0 Corporate Edition hakkında daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki Symantec Web sitesine bakın:
http://www.symantec.com
Microsoft, teknik destek bulmanıza yardımcı olmak üzere üçüncü taraf iletişim bilgilerini sağlamaktadır. Bu bilgiler haber verilmeden değişebilir. Microsoft bu üçüncü taraf iletişim bilgilerinin doğruluğunu garanti etmez.

Bu makalede açıklanan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performans veya güvenilirliğiyle ilgili hiçbir garanti vermemektedir.

Özellikler

Makale numarası: 267782 - Last Review: 7 Şubat 2014 Cuma - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows Millennium Edition
  • Microsoft Windows 98 İkinci Sürüm
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kberrmsg kbprb kbsetup KB267782 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:267782

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com