Poprawka: Hosta zainicjował przetwarzanie tylko przekazuje dane do pierwszego metody określonych nawet, jeśli wiele metod są zdefiniowane w HIP aplikacji w środowisku Host Integration Server 2010

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2672662 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz:
  • Tworzenia aplikacji hosta zainicjował proces (HIP), który zawiera wiele metod w środowisku Microsoft Host Integration Server 2010.
  • Transakcji IBM host wymaga przekazywania danych do wielu metod, które są zdefiniowane w aplikacji HIP HIP aplikacji.

W tym scenariuszu wszystkie dane z transakcji IBM host jest przekazywana na pierwsza metodę, zdefiniowany w HIP aplikacji. Dane nie jest przetwarzany, zgodnie z oczekiwaniami, ponieważ nie są wysyłane do prawidłowego metod.

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ składniki przetwarzania inicjowane hosta nie interpretują poprawnie przychodzących danych hosta. Dzieje się tak, gdy dane jest oparty na ustawienia rozdzielczości ciąg i położenie, zdefiniowane w aplikacji HIP, gdy zdefiniowano wiele metod.

Rozwiązanie

Informacje o poprawce

Poprawka rozwiązująca ten problem znajduje się w pakiecie zbiorczej aktualizacji 3 dla Host Integration Server 2010.

Aby uzyskać więcej informacji na temat uzyskania pakietu aktualizacji zbiorczej, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2654652 Zbiorczy pakiet aktualizacji 3 dla Host Integration Server 2010

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, należy utworzyć wiele aplikacji HIP, w których każda aplikacja zawiera jedną metodę. Nie należy używać w jednej aplikacji HIP wiele metod.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Produkty omówione w artykule są wytwarzane przez producentów niezależnych od firmy Microsoft. Firma Microsoft nie udziela żadnych gwarancji, dorozumianych, odnośnie do wydajności lub niezawodności tych produktów.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2672662 - Ostatnia weryfikacja: 22 lutego 2012 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2672662 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2672662

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com