Nové pravidlá sú k dispozícii pre Lync Server 2010, Best Practices Analyzer: februára 2013

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2672346 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Súhrn

Tento článok popisuje nové pravidlá aktualizácia programu Microsoft Lync Server 2010, Best Practices Analyzer, ktorý je k dispozícii februára 2013.

Úvod

Problémy, ktoré rieši táto aktualizácia

Inštalácia nových pravidiel aktualizácia odstraňuje nasledovné problémy:
 • 2672927 Nové pravidlo pre Lync Server 2010, Best Practices Analyzer pre overenie, že nastavenie zabezpečenia NTML SSP je nastavená na "Vyžaduje 128-bitové šifrovanie"
 • 2672928 Nové pravidlo pre Lync Server 2010, Best Practices Analyzer aby overil IP požiadavky na sprostredkovanie server
 • 2672930 Kumulatívna aktualizácia je k dispozícii na kontrolu, či sú nainštalované najnovšie aktualizácie pre Lync Server 2010
 • 2709671 Aktualizácia, ktorá pridáva nové pravidlo BPA je k dispozícii pre Lync Server 2010
 • 2800388 Informácia je zobrazený ako chyba položky v zostave BPA pri spustení servera Lync Server 2010, BPA v virtualizované prostredie

Riešenie

Informácie o balíku aktualizácie

Použitie nových pravidiel, ktoré sú k dispozícii pre Microsoft Lync Server 2010, Best Practices Analyzer, postupujte nasledovne:
 1. Inštalácia servera Lync Server 2010, Best Practices Analyzer (ak už nie je nainštalovaný). To urobiť, nájdete na nasledujúcej webovej stránke Microsoft Download Center:
  http://www.Microsoft.com/en-us/download/details.aspx?ID=4750
 2. Otvorte servera Lync Server 2010, Best Practices Analyzer.
 3. Kliknite na položku Vyhľadať aktualizácie.

Ďalšie informácie o tom, ako prevziať podporné súbory spoločnosti Microsoft, získate kliknutím na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
119591 Získanie podporných súborov spoločnosti Microsoft zo služieb online
Tento súbor bol skontrolovaný antivírusovým programom spoločnosti Microsoft. Spoločnosť Microsoft použila najaktuálnejší antivírusový softvér, ktorý bol k dispozícii v deň, kedy bol zaslaný súbor. Súbor je uložený na zabezpečených serveroch, ktoré pomáhajú zabrániť neoprávneným zmenám v súbore.

Odkazy

Ďalšie informácie o softvér Aktualizácia terminológie, kliknite na nasledujúce článok číslo Zobraziť článok v databáze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis štandardnej terminológie použitej na popis aktualizácií softvéru Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2672346 - Posledná kontrola: 13. februára 2013 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Lync Server 2010 Standard Edition
 • Microsoft Lync Server 2010 Enterprise Edition
Kľúčové slová: 
kbfix atdownload kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2672346 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2672346

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com