Chybová zpráva při spuštění příkazu fixmbr (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 266745 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Poznámka
Tento článek se týká systému Windows 2000. Podporu pro systém Windows 2000 končí na 13. července 2010.Windows 2000 End-of-Support Solution Center je výchozí bod pro plánování strategie přenesení ze systému Windows 2000. Další informace v tématu Microsoft Support Lifecycle Policy.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o spuštění příkazu fixmbr v konzole pro zotavení systému Windows 2000 v systému počítače může zobrazit následující chybová zpráva:
Tento počítač zobrazí mít nestandardní nebo neplatný hlavní spouštěcí záznam. FIXMBR může poškodit tabulky oddílů, pokud budete pokračovat. Způsobit všech oddílů na aktuálním pevném disku se stanou nepřístupné. Pokud máte problémy s přístupem k jednotce, nebude pokračovat. Opravdu chcete zapsat nový MBR?

Řešení

Chybová zpráva popsaná v tomto článku v části "Příznaky" ignorovat. Příkaz fixmbr můžete bezpečně přepsat MBR.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Další informace

Příkaz fixmbr způsobuje tato chybová zpráva zobrazí v systému počítače při každém spuštění příkazu, bez ohledu na stav hlavní spouštěcí záznam (MBR).

Po spuštění příkazu fixmbr počítač hlásí, zda příkaz pracoval správně. Pokud příkaz odpracovaných systému počítače zobrazí následující zpráva:
Zápis nového hlavního spouštěcího záznamu na fyzickou jednotku
\Device\Harddisk0\Partition0.
Nový hlavní spouštěcí záznam byla úspěšně zapsána.

Vlastnosti

ID článku: 266745 - Poslední aktualizace: 28. února 2007 - Revize: 3.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbmt kberrmsg kbprb KB266745 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:266745

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com