Email uviazli v priečinku Pošta na odoslanie v programe Outlook 2010 / 2013

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2663435 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Riešenie

Ak e-mail sa zdá byť uviazol v priečinku Pošta na odoslanie, pokračujte krokov a jasné prilepené správu alebo vidieť ak zlé pripojenie na poštový server sa zastavuje správy od odosielania.

Zúčtovanie prilepené email

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding start collapsed
Vymazať prilepené e-mail, postupujte podľa nasledujúcich krokov
 1. V programe Outlook, kliknite na tlačidlo Odosielanie a prijímanie kartu a potom kliknite na položku Pracovať Offline.

  Poznámka: Toto zastaví Outlook z pokúša o odoslanie všetkých e-mailových správ.
 2. Vyberte pošty na odoslanie. Teraz môžete:
  • Správu: Presunúť správu do priečinka Koncepty . Môžete buď presunúť správu do priečinka Koncepty alebo môžete kliknite pravým tlačidlom myši na správu, vyberte presunúť, vyberte Iný priečinoka zo zoznamu vyberte priečinok Koncepty .

   Poznámka: Toto umožňuje otvoriť veľkú e-mailovú správu, a odstrániť, veľkosť a opätovne pridať prílohy pred pokusom o opätovné odoslanie e-mailovú správu znova.
  • Odstrániť správu: Kliknite pravým tlačidlom myši na správu a vyberte odstrániť.

  Dôležité: Ak sa zobrazí toto hlásenie "Outlook vysiela správy" zatvorte program Outlook a čakať na to, aby výstup. Budete musieť použiť správcu úloh v systéme Windows aby sa ubezpečil, že Outlook.exe proces je ukončený. Reštartujte program Outlook znova a zopakujte predchádzajúce kroky na premiestniť ani odstrániť e-mailovú správu.
 3. Kliknite na tlačidlo Odosielanie a prijímanie kartu a potom kliknite na tlačidlo Pracovať v režime Offline zrušenie označenia. Reštartuje pripojenie.

Poznámka:Vyššie uvedené kroky sú predovšetkým pre odstránenie skorumpovaných e-mail alebo e-mail s prílohou, ktorý prekračuje obmedzenia veľkosti nastavené podľa poštového servera. Ak súbor, ktorý sa pokúšate pripojiť k e-mailovej správy je veľký súbor, pokladala jednu z nasledovných možností:
 • Pri práci, dať veľký súbor na lokálnej sieti podiel alebo lokality SharePoint vo vnútri vašej spoločnosti a obsahujú prepojenie na miesto v e-mailovej správy.
 • Doma, na uloženie a posielať veľké súbory s priateľmi a rodinou použiť Windows Live SkyDrive. Ďalšie informácie o používaní SkyDrive, navštívte SkyDrive webové stránky.
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding end collapsed

Ďalšie príčiny sú uvedené nižšie.

Isyour mail server v režime offline

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding start collapsed
Ak váš mail server je offline, bude to vyzerať likeyour správy je prilepené v priečinku Pošta na odoslanie. Najrýchlejší spôsob, ako skontrolovať stav servera je pohľad na pravom dolnom rohu okna programu Outlook, bude vám, ak ste connectednot.

Internet mail servery
 • Online-
  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  Screen shot Online Internet mail servery

 • V režime offline -
  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  Screen shot pre Offline v Internet mail servery

Výmena poštových serverov
 • Online-
  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  Screen shot Online v programe Exchange mail servery

 • V režime offline -
  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  Screen shot pre Offline výmenou poštových serverov

Ak nie ste pripojení k serveru, skontrolujte, či vaše pripojenie k internetu otvorením programu Internet Explorer a surfovanie na internete. Ak môžete surfovať po internete, viete, vaše pripojenie k internetu je dobré a poštový server môže byť dole.
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding end collapsed

Wrongor zmenil heslo

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding start collapsed
Ak ste zmenili heslo na svoje konto internetovej pošty, budete musieť zmeniť heslo konta v programe Outlook taky.

Ďalšie informácie o zmene hesla Outlook, nájdete: Zmena hesla v programe Outlook 2010aleboZmeniť e-mail nastavenia účtu (Outlook 2013)

Poznámka:Poskytovatelia internetových služieb (ISP) a Internet mail poskytovateľov (Gmail, Hotmail, Yahoo mail atď) začínajú sprísniť ich bezpečnosti pre svojich zákazníkov kont internetovej pošty. Theytrack generallocation z kde bežne prístup k pošte účet z. Ak sa niekto pokúsi opakovane prístup k vášmu účtu (a zlyhá) z iného miesta, budú blokovať e-mailového konta a vyžadovať zmenu hesla.
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding end collapsed

Môžete tiež získať pomoc od Microsoft Spoločenstva on-line komunity, vyhľadajte ďalšie informácie o Technická podpora spoločnosti Microsoft alebo Windows pomoc a ako, alebo sa dozvedieť viac o Asistovaná Podpora možnosti.

Vlastnosti

ID článku: 2663435 - Posledná kontrola: 10. októbra 2013 - Revízia: 5.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Outlook 2010
 • Microsoft Outlook 2010 with Business Contact Manager
 • Microsoft Outlook 2013
Kľúčové slová: 
kbmt KB2663435 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2663435

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com