Je k dispozici kumulativní aktualizace 2 pro systém Windows Small Business Server 2011 Standard

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2660819 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Kumulativní aktualizace 2 pro systém Windows Small Business Server 2011 Standard je nyní k dispozici.

Tato kumulativní aktualizace obsahuje aktualizace, které byly obsaženy v předchozí kumulativní aktualizace. Dále tato aktualizace řeší následující problémy, které nebyly dříve dokumentovány ve znalostní bázi Microsoft Knowledge Base (KB).

Problém 1

Zvažte následující scénář:
  • Povolení režimu Unified Extensible Firmware Interface (UEFI) v počítači se systémem Windows Small Business Server 2011 Standard.
  • Konfigurace opakovaného úkolu backup v počítači.
  • Pokoušíte se provést obnovení holý pomocí konzoly pro zotavení.
V tomto případě úplné obnovení najít všechny platné zálohy.

Poznámky
  • Tato aktualizace nemění stávající zálohy v počítači. Proto je nutné nakonfigurovat zálohovací úlohy znovu po instalaci této aktualizace.
  • Tento problém nastává pouze v systému Windows Small Business Server 2011 Standard nainstalovanou v režimu UEFI.

Problém 2

Předpokládá se pokusí přihlásit k webové vzdáleného přístupu na webové stránky Windows Small Business Server 2011 Standard pomocí hlavního názvu uživatele (UPN). V takovém případě se zobrazí následující chybová zpráva:
Chyba serveru v '/ vzdálené aplikace.

Doména je null nebo prázdný
Název parametru: domény

Popis: Při provádění aktuálního webového požadavku došlo k neošetřené výjimce. Prohlédněte trasování zásobníku pro další informace o chybě a o jejím původu v kódu.

Podrobnosti o výjimce: System.ArgumentException: doména je null nebo prázdný
Název parametru: domény

Problém 3

Předpokládat, zkuste připojit klientský počítač, který je připojen k doméně systému Windows Small Business Server 2011 Standard síť pomocí vzdáleného přístupu na Web webová stránka. Pokud však uživatelské jméno obsahuje znaky Unicode, uživatelské jméno je zobrazena nesprávně po zobrazení výzvy k zadání pověření. Tento problém například nastane, pokud vaše uživatelské jméno obsahuje čínských znaků.

Problém 4

Pokud přihlášení na webovou stránku pomocí slate zařízení nelze stáhnout soubory z webové stránky vzdáleného přístupu na Web. Webový přístup k vzdálené webové například nelze stáhnout soubory do Apple iPad.

Problém 5

Předpokládejme, že migraci ze systému Windows Small Business Server 2003 Standard pro Windows Small Business Server 2011 Standard. V této situaci nelze se přihlásit na webovou stránku, vzdálený přístup na Web pomocí účtu bez oprávnění správce. Když nastane tento problém, zobrazí se následující chybová zpráva:
Chyba serveru v '/ vzdálené aplikace.

Při vytváření výčtu skupiny došlo k chybě (87). SID skupiny nelze rozpoznat.

Popis: Při provádění aktuálního webového požadavku došlo k neošetřené výjimce. Prohlédněte trasování zásobníku pro další informace o chybě a o jejím původu v kódu.

Podrobnosti o výjimce: System.DirectoryServices.AccountManagement.PrincipalOperationException: při vytváření výčtu skupiny došlo k chybě (87). SID skupiny nelze rozpoznat.
Poznámka: K tomuto problému nedochází při každém provedení migrace. Tento problém je způsoben nastavení (například identifikátory zabezpečení nevyřešené v konkrétní skupiny zabezpečení) na zdrojovém serveru.

Problém 6


Small Business Server 2011 Standard po aktualizaci s kumulativní aktualizací 2, nesmí být někteří uživatelé moci přihlásit na vzdálený Web s následující chybou:

Vzdálený Web Access není povoleno pro uživatelský účet. Obraťte se na osobu pověřenou serveru.

Roztok je popsána v blogu http://blogs.technet.com/b/sbs/archive/2012/05/18/Remote-Web-Access-is-not-allowed-for-your-User-Account.aspx.


Další informace

Informace o aktualizaci

Získání této aktualizace

Chcete-li získat tuto aktualizaci, navštivte následující weby společnosti Microsoft:
Microsoft Update
Katalog Microsoft Update

Požadavky

Neexistují žádné požadavky.

Požadavek na restartování

Pravděpodobně restartování počítače po instalaci této aktualizace. Chcete-li zabránit restartování počítače, ukončete všechny aplikace před instalací této aktualizace. To zahrnuje konzoly systému Windows Small Business Server.

Informace o nahrazení aktualizace

Tato aktualizace nahrazuje následující aktualizace:
2555251Je k dispozici kumulativní aktualizace 1 pro systém Windows Small Business Server 2011 Standard

Odkazy

Další informace o terminologii aktualizace softwaru získáte klepnutím na následující číslo článku:
824684 Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
Produkty třetích stran popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku, implicitně předpokládanou ani jinou týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 2660819 - Poslední aktualizace: 28. května 2012 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Small Business Server 2011 Standard
Klíčová slova: 
kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter atdownload kbmt KB2660819 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2660819

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com