FIX: Pri metóde SqlConnection.GetSchema načíta informácie schémy tabuľky v SQL Server 2008 výsledky nesprávne

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2658474 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Microsoft distribuuje opráv Microsoft SQL Server 2008 Service Pack 3 (SP3) ako jeden súbor na prevzatie. Pretože sú kumulatívne opravy každé nové vydanie obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli zahrnuté do predchádzajúceho SQL Server 2008 Service Pack 3 (SP3) opraviť uvoľnenia.

PRIZNAKY

Predpokladajme, že máte klientskej aplikácie, ktorá používa SqlConnection.GetSchema metóda získavať informácie schémy tabuľky. Táto tabuľka obsahuje názov stĺpca, ktorý obsahuje bodku (.). Napríklad názov stĺpca je „Column1.A. ” V tejto situácii je stĺpec, ktorý obsahuje obdobie chýbajúce z výsledkov, SqlConnection.GetSchema metóda vráti.

Poznámka Tento problém sa nevyskytuje pri použití OleDbConnection.GetSchema metóda.

PRICINA

SQL Server 2008 Service Pack 1 používa HAS_PERMS_BY_NAME Funkcia namiesto POVOLENIA Funkcia v SYS.spt_columns_view_managed systém zobrazenie na vyhodnotenie povolenia pre stĺpce. Avšak, ak názov stĺpca obsahuje obdobie a nie je zahrnutá do QUOTENAME Funkcia HAS_PERMS_BY_NAME Funkcia považuje používateľovi mať dostatočné povolenia pre tento stĺpec. Z tohto dôvodu sa vyskytuje problém, ktorý je popísaný v časti „príznaky".

RIESENIE

Kumulatívna aktualizácia informácií

Kumulatívna aktualizácia balíka 4 pre SQL Server 2008 SP3

Oprava tohto problému bol prvýkrát vydaný v Kumulatívna aktualizácia 4. Ďalšie informácie o tom, ako získať tento Kumulatívna aktualizácia balík SQL Server 2008 Service Pack 4, po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2673383 Kumulatívna aktualizácia balíka 4 pre SQL Server 2008 Service Pack 3
Poznámka Pretože stavia sú kumulatívne, každá nová verzia opraviť obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli zahrnuté do predchádzajúceho SQL Server 2008 Service Pack 4 opraviť uvoľnenia. Odporúčame, aby ste zvážili, uplatňovanie najnovších opraviť uvoľnenie, ktoré túto rýchlu opravu obsahuje. Štvrtá nedeľa v októbri
2629969 Stavia SQL Server 2008, ktoré boli vydané po SQL Server 2008 Service Pack 3 bola uvoľnená

DALSIE INFORMACIE

Ďalšie informácie o SqlConnection.GetSchema metóda, navštívte nasledujúce webovú lokalitu MSDN:
Všeobecné informácie o metóde SqlConnection.GetSchema

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

Vlastnosti

ID článku: 2658474 - Posledná kontrola: 20. marca 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2008 Developer
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Analysis Services
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2658474 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2658474

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com