FIX: Chyby môžu vyskytnúť pri použití Pipeline komponent BizTalk pre konverziu údajov Host pri konverzii typov nepodpísané reťazec číselných údajov v prostredí hostiteľa integrácie Server 2010

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2650808 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Použijete Pipeline komponent BizTalk pre konverziu údajov Host previesť hostiteľský súbor, ktorý obsahuje nepodpísané reťazec číselné údaje druhy v prostredí Microsoft Host integrácie Server 2010 môže zobraziť chybové hlásenie, ktoré sa podobá nasledujúcemu hláseniu:
HISMPCB0015 V BasePrimitiveConverter neplatná zoned desatinná hodnota sa vyskytol v parametri name_of_method.

Napríklad, tento problém môže nastať, keď nakonfigurujete Pipeline komponent BizTalk pre hostiteľa konverziu údajov na použitie HostCodePage Okrem nastavenia IBM EBCDIC (USA-Kanada).

PRICINA

Tento problém sa vyskytuje, pretože BizTalk Pipeline súčasť pre prevod hostiteľskej údajov používa IBM EBCDIC (USA-Kanada) Kódová stránka nesprávne, keď konvertuje číselné údaje typy nepodpísané reťazcov.

RIESENIE

Informácie o rýchlej oprave

Rýchla oprava rieši tento problém je súčasťou Kumulatívna aktualizácia balíka 3 Host integrácie servera do roku 2010.

Ďalšie informácie o tom, ako získať balík kumulatívnej aktualizácie, kliknite na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2654652 Kumulatívna aktualizácia balíka 3 Host integrácie servera do roku 2010

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

DALSIE INFORMACIE

Nasledujúcu aktualizáciu Pridaná podpora doplnkový kód stránky BizTalk Pipeline zložky pre konverziu údajov hostiteľa:
2428615Aktualizácia je k dispozícii pre zložku BizTalk potrubia pre konverziu údajov hostiteľa, ktorý pridáva podporu pre ďalšia konfigurácia vlastností, XML assembler a disassembler a nových typov údajov
Ako je poznamenané v odkazuje článok databázy Knowledge Base zložku Pipeline BizTalk skonvertujú číselné hostiteľa údajové typy pri použití hostiteľský kód stranu 37 (EBCDIC - U.S./Canada) aj v prípade iného kódová stránka bola zadaná aj pri tejto predchádzajúcej aktualizácii uplatňovať.

Rýchla oprava, ktorá je popísaná v tomto článku opravuje kód stránky konverzie problém, ktorý sa vyskytuje, keď používate nepodpísané číselnom reťazci dátové typy.

Vlastnosti

ID článku: 2650808 - Posledná kontrola: 22. februára 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2650808 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2650808

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com