Objekty jádra může není sdílena mezi relace Terminálové služby

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 264651 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Když program pokusí o otevření objektu jádra například událost nebo semafor, který byl vytvořen v jiné relaci Terminálové služby, jej může být neúspěšná. Volání funkce GetLastError vrátí ERROR_FILE_NOT_FOUND.

Příčina

Toto chování může dojít z některého z následujících důvodů:
 • Server služby Terminal Services může být spuštěn v režimu vzdálené správy. Sdílení objektů jádra je podporována pouze v případě, že je server spuštěn v režimu aplikačního serveru. Pokud je server spuštěn v režimu vzdálené správy, tato funkce je zakázána. Potřebujete-li změnit konfiguraci Terminálové služby.
 • Objekt jádra může být vytvořen nebo otevření v dynamická knihovna (DLL), zavedená explicitně program pomocí volání Funkce LoadLibrary nebo LoadLibraryEx. Tyto objekty nejsou sdíleny v relacích, i v případě, že DLL je označen pro globální použití pomocí příkazu registrovat. V tomto článku jsou uvedeny opravy Chcete-li tento problém vyřešit.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000
Anglická verze této opravy má následující atributy souborů nebo novější:
  Date    Time  Version    Size  File name
  -------------------------------------------------------
  06/02/2000 06:05p 5.0.2195.2096 45,328 Tsappcmp.dll
				

Jak potíže obejít

Označit program (soubor s příponou EXE), který se načte knihovnu DLL pro globální použití. Všimněte si, že to lze provést pouze tehdy, pokud server služby Terminal Services je spuštěna v režimu aplikačního serveru.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Microsoft Windows 2000. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows 2000 Service Pack 2.

Další informace

Další informace o instalaci systému Windows 2000 a oprav hotfix pro systém Windows 2000 ve stejné době získáte v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
249149Instalace systému Microsoft Windows 2000 a oprav pro systém Windows 2000

Vlastnosti

ID článku: 264651 - Poslední aktualizace: 4. února 2014 - Revize: 2.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbwin2000presp2fix KB264651 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:264651

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com