Jak odebrat automapping pro sdílené poštovní schránky ve službách Office 365

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2646504 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Nevíte jakou verzi služeb Office 365 používáte? Přejděte na následující web společnosti Microsoft:
Jsem po inovaci služby pomocí služeb Office 365?
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

ÚVOD

Tento článek popisuje, jak odebrat automapping pro sdílené poštovní schránky v aplikaci Microsoft Outlook pro aplikaci Microsoft Office 365.

V aplikaci Microsoft Outlook 2010 a aplikace Microsoft Office Outlook 2007 Autodiscover automaticky namapuje všechny poštovní schránky, pro kterou má uživatel úplná přístupová oprávnění. Automatická konfigurace automaticky načte všechny poštovní schránky, ke kterým má uživatel úplná přístupová oprávnění v následujících situacích:
 • Správce uděluje oprávnění úplný přístup pro uživatele pro přístup k poštovní schránce jiného uživatele.
 • Uživatel má oprávnění úplný přístup ke sdílené poštovní schránce.
Pokud uživatel má mnoho poštovních schránek, k nimž má úplný přístup, toto chování může způsobit problémy s výkonem při spuštění aplikace Outlook. Například v některých organizacích Správci mají plný přístup k poštovním schránkám všech uživatelů v organizaci. Pokud jde o případ, pokusí se aplikace Outlook otevřít všech poštovních schránek v organizaci.

POSTUP

Chcete-li zakázat automapping, odebrat oprávnění úplný přístup k poštovní schránce uživatele pomocí prostředí Windows PowerShell a přidejte zpět úplná přístupová oprávnění pro uživatele. Když přidáte zpět úplná přístupová oprávnění pro uživatele, použijte AutoMapping: $false parametr.

Postupujte následujícím způsobem
 1. Připojte k Online serveru Exchange pomocí vzdáleného prostředí PowerShell. Další informace o tomto postupu naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
  Připojit k serveru Exchange Online pomocí vzdáleného PowerShell
 2. Odeberte oprávnění úplný přístup pro uživatele poštovní schránky. Tato možnost odebere automapping. To provedete, na příkazovém řádku zadejte následující příkaz a stiskněte klávesu Enter:
  Remove-MailboxPermission -Identity <Mailbox ID1> -User <Mailbox ID2> -AccessRights FullAccess
  Poznámka: V tomto příkazu představuje <Mailbox id1="">poštovní schránky, které budou uživateli udělena oprávnění a <Mailbox id="" 2="">se k poštovní schránce uživatele, kterému chcete odebrat oprávnění úplný přístup.

  Například chcete-li odebrat oprávnění úplný přístup pro správce z poštovní schránky Jan Novák, zadejte následující příkaz:</Mailbox></Mailbox>
  Remove-MailboxPermission -Identity johnsmith@contoso.onmicrosoft.com -User admin@contoso.onmicrosoft.com -AccessRights FullAccess
  Po spuštění tohoto příkazu, budete vyzváni k potvrzení této akce:
  Potvrzení
  Opravdu že chcete tuto akci provést?
  Odebrání oprávnění poštovní schránky "johnsmith@contoso.onmicrosoft.com" pro uživatele "admin@contoso.onmicrosoft.com"s "FullAccess" přístupová práva".
  [A] Ano [A] Ano na všechny [N] žádný [L] Ne všechny [?] Nápověda (výchozí hodnota je "Y"): y
 3. Udělit oprávnění úplný přístup k poštovní schránce uživatele, ale nechcete povolit automapping. To provedete, na příkazovém řádku zadejte následující příkaz a stiskněte klávesu Enter:
  Add-MailboxPermission -Identity <Mailbox ID1> -User <Mailbox ID2>-AccessRights FullAccess -AutoMapping:$false
  Poznámka: V tomto příkazu představuje <Mailbox id="" 1="">poštovní schránka, ke které je uživateli uděleno oprávnění a <Mailbox id="" 2="">se k poštovní schránce uživatele, kterému chcete přidat oprávnění úplný přístup.

  Například pokud chcete přidat oprávnění úplný přístup pro správce mailbox Jan Novák, zadejte následující příkaz a stiskněte klávesu Enter:</Mailbox></Mailbox>
  Add-MailboxPermission -Identity johnsmith@contoso.onmicrosoft.com -User admin@contoso.onmicrosoft.com -AccessRights FullAccess -AutoMapping:$false
  Po spuštění tohoto příkazu se zobrazí následující výstup.
  Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
  IdentitaUživatelPřístupová právaIsInheritedOdepřít
  Jan Novák<Domain>\<UserName></UserName></Domain>Úplný přístupFalseFalse

DALŠÍ INFORMACE

Další informace naleznete v následujícím článku Microsoft TechNet:

Stále potřebujete pomoc? Přejděte Komunity Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2646504 - Poslední aktualizace: 10. ledna 2014 - Revize: 14.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
 • Microsoft Exchange Online
Klíčová slova: 
o365 o365a o365e o365p o365m o365062011 pre-upgrade o365022013 after upgrade kbmt KB2646504 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2646504

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com