Düzeltmeler için dosya ve Print Services for NetWare (FPNW) sürüm 5.0 toplaması

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 264510 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft, Microsoft dosya ve yazdırma hizmetleri için NetWare (FPNW) sürüm 5.0 aşağıdaki sorunları gideren bir güncelleştirme yayımladı:
 • Active Directory Kullanıcıları ve Bilgisayarları ek bileşeni bir kullanıcı hesabı NetWare uyumlu oturum açma seçeneği ile yapılandırma için etkin ve dahil herhangi bir karakteri çift baytlı karakter (DBCS) giriş dizini yolu ayarla, başlangıç dizini yolu doğru depolanmaz.
 • Oturum açma komut dosyası, DBCS karakterler içeriyorsa, (Tamam veya Uygula tıklatarak), kapatmaya çalışırsanız, aşağıdaki hata iletisini kullanıcının özelliklerini Active Directory Kullanıcıları alabilirsiniz ve Bilgisayarları ek bileşenini:
  Windows hatası yüzünden oturum açma komut dosyasını güncelleştiremiyor:

  Sistem çağrısına aktarılan veri alanı çok küçük.
 • FPNW sürüm 4. 0 ' yeni bir kullanıcı oluşturmak için Active Directory Kullanıcıları ve Bilgisayarları veya yerel kullanıcılar ve Gruplar ek bileşenini kullandığınızda (kullanıcının nesne KIMLIĞI ile adlandırılır) bir alt klasör Sysvol\Mail klasöründe oluşturulur. FPNW 5. 0'da, kullanıcının oturum açma komut dosyası, NetWare uyumlu kullanıcı oturum açma komut dosyası düzenleyicisi sayfasında Active Directory Kullanıcıları ve Bilgisayarları veya yerel kullanıcılar düzenleniyor ve Gruplar ek bileşeni kadar bu alt klasör oluşturulmaz.
 • NetWare etkin hesaba NetWare NetWare etkin olması için etkin olan bir hesapla değiştirdiğinizde ve aynı anda zorla parola süre sonu olur, ancak parola zaman aşımı ayarı kaydedilmedi.
 • NetWare Hizmetleri özellikleri iletişim kutusunda <a2>İzin verilen oturum kalan</a2> seçeneğini 0 olarak değiştirin ve Tamam ' ı tıklatın, 0 değeri kabul edilir. 0 Değeri, kabul ' ü tıklatın, 1'e otomatik olarak değiştirilir. Yetkisiz oturum kalan için'izin verilen en küçük değer 0 olmalıdır.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, en son Windows 2000 hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
260910En son Windows 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir
Bu düzeltmenin ingilizce sürümünde aşağıdaki dosya öznitelikleri olmalı veya daha yenisi:
  Date    Time  Version    Size   File name
  --------------------------------------------------------
  05/31/2000 07:45p 5.0.2195.2096 297,232 Dsprop.dll
  05/31/2000 07:46p 5.0.2195.2096 234,768 Localsec.dll
				

Durum

Microsoft bu sorunun Microsoft Windows 2000'de bulunduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Windows 2000 Service Pack 2'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Windows 2000'i ve Windows 2000 düzeltmelerini aynı anda yükleme hakkında ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
249149Microsoft Windows 2000 ve Windows 2000 Düzeltmelerini Yükleme

Özellikler

Makale numarası: 264510 - Last Review: 4 Şubat 2014 Salı - Gözden geçirme: 3.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbenv kberrmsg kbfix kbwin2000presp2fix KB264510 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:264510

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com