OPRAVIŤ: "HRESULT 0xE06D7363" chybové hlásenie, keď klientská aplikácia používa Microsoft.SqlServer.Types.dll zložky v počítači, ktorý má nainštalovaný balík SQL Server 2008 SP2

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2643872 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Microsoft distribuuje Microsoft SQL Server 2008 opravy ako jeden súbor na prevzatie. Pretože opravy sú kumulatívne, každé nové vydanie obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli zahrnuté do predchádzajúceho SQL Server 2008 fix uvoľnenia.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Predpokladajme, že spustíte klientskej aplikácie, ktorá používa Microsoft.SqlServer.Types.dll zložky v počítači, ktorý má Microsoft SQL Server 2008 Service Pack 2 (SP2) nainštalované. V tejto situácii, zobrazí nasledujúce chybové hlásenie:
Nedá sa načítať DLL "SqlServerSpatial.dll" výnimka z HRESULT 0xE06D7363

RIESENIE

Kumulatívna aktualizácia informácií

SQL Server 2008 Service Pack 2

Fix pre tento problém bol prvýkrát vydaný v kumulatívnej aktualizácii 7 pre SQL Server 2008 Service Pack 2. Ďalšie informácie o tejto Kumulatívna aktualizácia balíka, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2617148 Kumulatívna aktualizácia balíka 7 pre SQL Server 2008 Service Pack 2
Poznámka Pretože stavia sú kumulatívne, každé nové vydanie opraviť obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli zahrnuté do predchádzajúceho SQL Server 2008 fix uvoľnenia. Spoločnosť Microsoft odporúča, že budete zvažovať uplatnenie najnovším vydaním opraviť, ktorá obsahuje túto rýchlu opravu. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2402659 SQL Server 2008 stavia, ktoré boli uvoľnené po bola vydaná SQL Server 2008 Service Pack 2
Microsoft SQL Server 2008 rýchlych sú vytvorené pre špecifické SQL Server service pack. Musíte použiť SQL Server 2008 Service Pack 2 rýchlu opravu inštalácie SQL Server 2008 Service Pack 2. V predvolenom nastavení, akékoľvek rýchlu opravu, ktorá sa poskytuje v SQL Server service pack je zahrnuté v ďalšej SQL Server service pack.

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti "Platí pre".

ODKAZY

Ďalšie informácie o modeli prírastkové servis pre SQL Server nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
935897 Prírastkové servis Model je k dispozícii z SQL Server tímu dodať rýchlych opráv pre hlásené problémy
Ďalšie informácie o schéme pomenovanie pre SQL Server aktualizácie, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
822499Nové pomenovanie schémy pre Microsoft SQL Server software update packages
Ďalšie informácie o softvér Aktualizácia terminológie, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis štandardnej terminológie použitej na popis aktualizácií softvéru Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2643872 - Posledná kontrola: 22. novembra 2011 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft SQL Server 2008 Service Pack 2
Kľúčové slová: 
kbfix kbqfe kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2643872 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2643872

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com