Exchange Server Bağlayıcısı POP3 posta kutuları için birden çok kopya iletilerin teslim

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 264249 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Ne zaman aşağıdaki koşulların her ikisi de doğrudur:
  • Genel bir Postane Protokolü 3 (POP3) hesabı iletiler karşıdan yüklenirken (genel POP3 hesapları olarak da bilinen "birden çok alıcı" hesaplarıdır ya da "etki alanı hesaplarını"). POP3 Bağlayıcısı'nı kullanmak için tek tek kullanıcı posta kutularını yapılandırdığınızda, bu davranış oluşmaz.
  • Genel POP3 posta ana, özgün iletinin çok sayıda tek tek iletilere ayrılmış.
Microsoft BackOffice Small Business Server 4.5, Small Business Server 2000 veya Microsoft Windows Small Business Server 2003 çalıştıran bir sunucuda, POP3 posta kutuları için bağlayıcı e-posta iletisine birden fazla kopyasını alıcılara teslim.

Daha fazla bilgi

Kime, bilgi veya Gizli kutularına bir Basit Posta Aktarım Protokolü (SMTP) iletinin içinde belirtilen birden çok alıcı için tek bir ileti gönderildiğinde, bazı genel POP3 posta sunucuları, her alıcı için ayrı bir ileti oluşturun. Iletiyi alan genel POP3 ana ileti üstbilgisi okuyup alıcının adreslerini iç yönlendirme tablosuna ya da diğer tablo ile karşılaştırır ve sonra e-posta iletileri, tek bir posta kutusuna yerleştirir. Yeni iletiler, özgün iletinin KIMLIĞINI yanı sıra, Kime ve bilgi kutulara bilgileri yine de korur. Ne zaman POP3 posta kutuları için bağlayıcı, iletiler POP3 sunucusundan karşıdan yükler ve iletinin değiştirmeden iletileri Microsoft Exchange ınternet Mail Service (IMS) veya Microsoft Exchange SMTP sanal sunucusu aktarır. Exchange Server tabanlı bilgisayar, her iletinin üstbilgisinde belirtilen hesaplara sonra sunar.

Birden çok ileti, Exchange Server-tabanlı aynı bilgisayarda birden çok alıcıya ileti üstbilgisinde belirtilen durumlarda kullanıcılara gönderilebilir. User1@microsoft.com için bir ileti gönderirse, POP3 Bağlayıcı aynı iletinin iki kopyası genel POP3 posta kutusuna ' karşıdan için örneğin, ileti, Kullanıcı1 ve kullanıcı2 bilgi kutusunda belirtilen user2@microsoft.com ile her ikisi de iletinin iki kopyası alırsınız. Gizli kutusundaki alıcıları tarafından gönderilen iletileri olabilir veya, posta gönderen ana bilgisayarın yapılandırmasına bağlı teslim değil.

Ek bilgi için POP3 Bağlayıcı desteğini Gizli alıcılar Microsoft Bilgi Bankası'ndaki Gizli alıcılar için POP3 Bağlayıcı destek ile ilgili makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
265739Gizli PO265739 posta kutuları için Microsoft Exchange Connector desteklemiyor.
POP3 genel posta kutusu ana bilgisayar aynı e-posta etki alanında birden çok alıcı için SMTP gelen iletide ayrıştırır ve iletileri tek tek her alıcı için oluşturma durumlarda bu davranış oluşmaz. POP3 Bağlayıcı için tek bir ileti teslim edildiğinden, bu durumda, her alıcı, yalnızca tek bir ileti alır. POP3 genel posta kutusu ana bilgisayar aynı e-posta etki alanında birden çok alıcı için SMTP gelen iletide ayrıştırır ve iletileri tek tek her alıcı için oluşturma durumlarda bu davranış oluşmaz. POP3 Bağlayıcı için tek bir ileti teslim edildiğinden, bu durumda, her alıcı, yalnızca tek bir ileti alır. Bu davranış POP3 posta ana çubuğundaki işleci (genellikle bir ınternet servis sağlayıcısı (ıSS)) POP3 iletileri, bir bilgi veya Gizli bir içeren birden çok örneğini (veya her ikisini birden) oluşturmak yerine bağlayıcı tarafından kullanılan genel bir posta hesabı posta kutusu için yalnızca tek bir iletiyi teslim etmeyi POP3 posta ana yapılandırırsa çözülebilir adres satır.

Özellikler

Makale numarası: 264249 - Last Review: 3 Aralık 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft BackOffice Small Business Server 4.5
  • Microsoft Small Business Server 2000 Standard Edition
  • Microsoft BackOffice Small Business Server 2000 Service Pack 1
  • Microsoft Windows Small Business Server 2003 Premium Edition
  • Microsoft Windows Small Business Server 2003 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbinfo KB264249 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:264249

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com