Ako používať SMTP zodpovedajúce zodpovedali lokálnych používateľských kont do služby Office 365 používateľské kontá pre synchronizáciu adresára

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2641663 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

ÚVOD

V niektorých prípadoch môže byť preniesť zdroj autority pre používateľské konto, keď konta bol pôvodne vytvorený pomocou nástrojov balíka Office 365. Tieto nástroje zahŕňajú Office 365 portál Microsoft Azure Active Directory modul pre Windows PowerShell a podobne. Zdroj autority môžete preniesť tak, že konto možno spravovať pomocou používateľského konta lokálneho Doménové služby Active Directory (AD DS) pomocou synchronizácie adresárov.

Tento článok popisuje, ako tento prenos zdroj autority ovplyvňuje "SMTP zodpovedajúce," proces, ktorý používa primárnu adresu Simple Mail Transfer Protocol (SMTP) na priradenie lokálneho konta Office 365 používateľské konto.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

SMTP zodpovedajúce obmedzenia

SMTP proces má nasledujúce technické obmedzenia:
 • SMTP zodpovedajúce možno spustiť len na kontá s aplikáciou Microsoft Exchange Online e-mailovú adresu.

  Poznámka: To neznamená, že používateľ musí mať licenciu Exchange Online. To znamená, že poštovej schránky, ktorá má primárnu e-mailovú adresu musíte existujú v aplikácii Exchange Online SMTP zodpovedajúce pracovať správne.
 • SMTP zodpovedajúce možno použiť len raz používateľské kontá, ktoré boli pôvodne vytvorené pomocou nástrojov balíka Office 365. Potom Office 365 používateľské konto je viazané lokálneho používateľa nemenné totožnosť hodnote primárnu adresu SMTP.
 • Cloud používateľa primárnej adresy SMTP nie je možné aktualizovať počas SMTP zodpovedajúce proces, pretože primárnu adresu SMTP je hodnota, ktorá sa používa na prepojenie lokálneho používateľa cloud používateľov.

Ako používať SMTP zodpovedajúce, aby zodpovedali lokálneho používateľa cloud identity

Používať SMTP zodpovedajúce zodpovedali lokálneho používateľa používateľské konto služby Office 365 pre synchronizácie adresárov, postupujte nasledovne:
 1. Získajte primárnu adresu SMTP cieľového Office 365 používateľské konto. Ak to chcete urobiť, postupujte nasledovne:
  1. Prihláste sa na portáli Office 365 ako globálny admin.
  2. Kliknite na tlačidloAdmin, a potom kliknite na tlačidloExchangeOtvorí sa centrum spravovania Exchange.
  3. Výmena admin Center, vyhľadajte a dvakrát kliknite na používateľské konto, ktoré chcete.
  4. Kliknite na e-mailovú adresua potom Poznámka primárne SMTP adresu používateľského konta.
 2. Spustite Active Directory Users and Computers a potom vytvorte používateľské konto lokálneho domény, ktorá zodpovedá cieľ Office 365 používateľské konto. Ďalšie informácie o tom, ako to urobiť, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite Microsoft TechNet:
  Vytvorenie používateľského konta v Active Directory Users and Computers
 3. Nastavte primárne SMTP adresu používateľského konta, aby zodpovedali primárnu adresu SMTP, ktoré ste si poznačili v kroku 1D.

  Vykonáte to pomocou Exchange Management tools nájdete na nasledujúcich webových lokalitách spoločnosti Microsoft:Ak Exchange nie je nainštalovaná lokálne, môžete pomocou služby Active Directory Users and Computers hodnotu adresy SMTP:
  1. Kliknite pravým tlačidlom myši na objekt používateľa a potom kliknite na položku Vlastnosti.
  2. Na karte Všeobecné aktualizovať pole E-mail a kliknite na tlačidlo OK.
 4. Vynútiť synchronizáciu adresárov. Ďalšie informácie o tom, ako to urobiť, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
  Vynútenie synchronizácie adresárov
Ďalšie informácie o prenose zdroj autority medzi lokálnym synchronizácie adresárov a typu cloud nástrojov balíka Office 365 portál a Azure Active Directory modul pre Windows PowerShell, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
Synchronizácia adresárov a nasadením
Stále potrebujete pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 webové stránky.

Vlastnosti

ID článku: 2641663 - Posledná kontrola: 1. novembra 2014 - Revízia: 15.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Office 365
 • Microsoft Azure Active Directory
 • Office 365 Identity Management
 • Microsoft Exchange Online
Kľúčové slová: 
o365 o365a o365e o365062013 o365m kbmt KB2641663 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2641663

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com