Program Outlook 2010 nezobrazí položiek denníka pre kontakt

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2639664 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

V programe Microsoft Outlook 2010, môžete otvoriť kontakt. Na Kontakt kartu na páse s nástrojmi, v Zobraziť sekcia, kliknete Činnosti tlačidlo. Kliknete na tlačidlo Zobraziť Rozbaľovací zoznam, a potom kliknite na tlačidlo Vestníku.

Keď urobíte, zobrazí sa nasledujúce hlásenie:
Neexistuje tovar zobraziť v tomto zobrazení.

PRICINA

Ak chcete pridať podporu pre viaceré kontá programu Microsoft Exchange v jednom profile programu Outlook, boli vykonané zmeny ako program Outlook prehľadáva pre špecifické položky v kontexte činností. Položky denníka sú už zahrnuté vo výsledkoch vyhľadávania činnosti.

DALSIE INFORMACIE

Táto funkcia je zavrhnutá. Ako riešenie, môžete denník priečinok vyhľadajte a použite vyhľadávanie na filtrovanie po?adované meno kontaktu, alebo môžete prispôsobiť zobrazenie triedenie na Kontakt pole.

Vlastnosti

ID článku: 2639664 - Posledná kontrola: 1. novembra 2011 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Outlook 2010
Kľúčové slová: 
kbmt KB2639664 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2639664

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com