2010 Aplikace Outlook nezobrazuje položek deníku u kontaktu

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2639664 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V roce 2010 s Microsoft Outlook otevřete kontakt. V Kontakt karta na pásu karet v Zobrazit oddíl, klepněte Činnosti tlačítko. Klepnutím Zobrazit rozevírací seznam a pak klepněte na tlačítko Deník.

Pokud to uděláte, zobrazí se následující zpráva:
Neexistují žádné položky, které chcete v tomto zobrazení.

Příčina

Chcete-li přidat podporu pro více účtů na serveru Microsoft Exchange v jedné profil aplikace Outlook, byly provedeny změny jak aplikace Outlook vyhledává konkrétní položky v souvislosti s činností. Položky deníku jsou již zahrnuty ve výsledcích vyhledávání činností.

Další informace

Tato funkce se již nepoužívá. Jako dočasné řešení můžete vyhledejte složku deníku a pomocí filtru na požadované jméno kontaktu nebo pomocí řazení můžete upravit zobrazení Kontakt pole.

Vlastnosti

ID článku: 2639664 - Poslední aktualizace: 1. listopadu 2011 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Outlook 2010
Klíčová slova: 
kbmt KB2639664 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2639664

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com