Dočasně systémem inventarizaci softwaru na šifrované svazku snižuje výkon systému

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 263419 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při disku svazku nebo složce je zašifrován a obsahuje značné množství dat, disk I/O pravděpodobně nadměrné během procesu inventarizaci softwaru přečte informace o souboru.

Je spuštěn proces inventarizaci softwaru, diskový podsystém je velmi zaneprázdněn, což může způsobit, že ostatní úkoly aplikace být zpožděna. Na pracovní stanici s velkým zašifrovaných dat se počítač zobrazí zpomalený nebo neodpovídá uživatele pro delší dobu. Na serveru s velké objemy dat toto chování může mít za následek snížení výkonu znatelné.

Příčina

Proces inventarizaci softwaru přečte informace záhlaví z každého souboru je inventoried. Když jsou soubory zašifrovány informace záhlaví v souboru také zašifrovány. V pořadí pro inventarizaci softwaru získat informace záhlaví ze souboru musí být dešifrován soubor.

Jak potíže obejít

Zakažte Software Inventory Client Agent pro síť obsahující šifrovaná data.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Další informace

Schopnost z inventarizaci softwaru selektivně vyloučit diskové svazky nebo složky je navrženo pro budoucí verze Systems Management Server (SMS).

Vlastnosti

ID článku: 263419 - Poslední aktualizace: 13. února 2014 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Systems Management Server 2.0
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbnofix kbprb kbsms200presp3 KB263419 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:263419

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com