OL97: Tato aktualizace zabezpečení pošty Outlook není dostupný pro Outlook 97

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 263275 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Aktualizace zabezpečení pošty v aplikaci Outlook je k dispozici pro aplikaci Microsoft Outlook 97. Tento článek obsahuje informace o tom, co zvažte Pokud pomocí aplikace Outlook 97 a obavy o zabezpečení e-mailové zprávy.

Další informace

Tato část popisuje, jak minimalizovat bezpečnostní rizika, které jsou spojeny s přílohami e-mailové zprávy.

Poznámka: Použijete-li aplikace Outlook 97, nelze zabránit přístup informace adresáře nebo odeslat e-mailové zprávy v zastoupení pomocí model objektu aplikace jiných aplikací.

Aktualizace, k dispozici pro Outlook 97

Informace o předchozí verze aktualizace zabezpečení naleznete na následujícím webu:
http://office.microsoft.com
Je také k dispozici nástroj, který pomáhá omezit přístup k dokumentům sady Microsoft Office. Informace o tomto nástroji naleznete na následujícím webu:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=8B5762D2-077F-4031-9EE6-C9538E9F2A2F&displaylang=EN

Upgrade na novější verzi Outlook

Při použití Microsoft Outlook 98 nebo Microsoft Outlook 2000 můžete použít aktualizace zabezpečení aplikace Outlook E-mail poskytuje další úrovně ochrany proti potenciálně nebezpečné přílohy a programový přístup k aplikaci Outlook. Další informace o aktualizaci pro Outlook 98 a Outlook 2000 klepněte na následující čísla následujících článcích databáze Microsoft Knowledge Base:
262617OL98: Informační informace o aktualizaci zabezpečení Outlook E-mail
262631OL2000: Informace O aktualizaci zabezpečení Outlook E-mail Information

Použití Anti Virus Software

Produkty jiných výrobců popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Existuje několik výrobců anti virus produkty, které poskytují různé úrovně ochrany proti nebezpečným e-mailovým zprávám. Webu Slipstick poskytuje seznam těchto produktů a dodavatelům:
http://www.slipstick.com/addins/antivirus.htm

Potvrdit neočekávaná přílohy

Pokud aktualizace zabezpečení pošty v aplikaci Outlook nelze použít, doporučuje společnost Microsoft postupovat opatrně při otevření všechny přílohy, i když jsou od někoho znáte. Pokud očekáváte přílohu, požádejte odesílatele o přílohu, před otevřením.

Vlastnosti

ID článku: 263275 - Poslední aktualizace: 3. února 2014 - Revize: 2.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Outlook 97 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbdownload kbhowto KB263275 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:263275

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com