сценарій виконання команди "Відкрити за допомогою провідника" та виправлення неполадок, пов'язаних із цим параметром у SharePoint Online

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2629108 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ВСТУП

У цій статті описано, як використовувати в Відкрити за допомогою Internet Explorer у SharePoint Online, щоб переглянути, скопіювати або перемістити файли до бібліотеки. У статті також описується виправлення неполадок, які можуть виникнути під Вільний час сценарій виконання цієї команди.

ПРОЦЕДУРА

Під Вільний час сценарій виконання в Відкрити за допомогою Internet Explorer<b00> </b00> команди, відкриється вікно провідника Windows на комп'ютері. Проте провідника Windows відображається структуру папок на комп'ютері сервера, на якому розміщено на сайті. Потім можна працювати з файлами в папці. Наприклад, можна виконати інтерактивні елементи, за допомогою провідника Windows, які містять такі:
 • Перетягніть документи, до бібліотеки.
 • Створення папок.
 • Перемістити або копіювати документи в одному бібліотеки до іншої бібліотеки в одній колекція сайтів або колекція сайтів.
 • Видаліть кілька документів за один раз.
ПриміткаЯкщо використовується версія для бібліотек в SharePoint Online, журнал версій в документі не підтримувати для переміщення використовується Провідник Windows, файли форм одного дочірнього до іншого дочірнього сайту.

сценарій виконання "Відкрити за допомогою провідника" у бібліотеці документів SharePoint Online

У бібліотеці документів SharePoint Online вкладку Медіатека та натисніть кнопку Відкрити за допомогою Internet Explorer динамічна піктограма у групі Підключення & експорту на стрічці.

Щоб отримати додаткові відомості про те, як скопіювати або перемістити файли бібліотеки за допомогою Відкрити за допомогою Internet Explorerдив. на веб-сайт корпорації Майкрософт:

Виправлення "Відкрити за допомогою провідника" помилок.

Після переходу до бібліотека документів SharePoint Online, може з'явитися проблеми переривчастий підключення або може з'явитися одне з таких повідомлень про помилку:
Ваш клієнт не підтримує відкриття цього списку у провіднику Windows
Ми з проблемою, відкриття цього розташування за допомогою файлового провідника. Додати цей веб-сайт до списку надійних сайтів і повторіть спробу.
Ми з проблемою, відкриття цього розташування за допомогою файлового провідника. Щоб відкрити за допомогою файлового провідника, потрібно додати цей веб-сайт до списку надійних сайтів і встановіть прапорець "Зберегти автоматично вхід", під Вільний час входу до сайту SharePoint Online. Щоб отримати додаткові відомості див. http://support.microsoft.com/kb/2629108.
Ми виникли проблеми з відкриттям бібліотека за допомогою файлового провідника. Синхронізація бібліотека дасть вам краще.

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Знімок екрана, протокол IMAP про помилку "ми виникли проблеми з"

Internet Explorer 10 з ОС Windows 7 або Windows 8, інсталюйте виправлення для усунення цієї проблеми

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Якщо ви користуєтеся Internet Explorer 10, з ОС Windows 7 або Windows 8, її було випущено для вирішення цієї проблеми. Щоб отримати докладніші відомості зверніться до такої статті в базі знань Майкрософт:
2846960 Помилка під Вільний час відкриття бібліотеку документів SharePoint, у провіднику Windows або підключення мережного диска до бібліотеки, після інсталяції Internet Explorer 10
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Автентифікація служби Office 365

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Переконайтеся в тому, що ви, автентифікацію у службу Office 365. Щоб це зробити, виконайте такі дії:
 1. Увійдіть до сайту SharePoint Online за допомогою фінансові дані служби Office 365 і переконайтеся, що встановити прапорець, Тримайте мене ввійшлияк на цьому знімку екрана показано:

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Знімок Office 365 прапорець, щоб тримати мене активний параметр


  Примітка Якщо ви раніше не вибирайте цей параметр а потім перейдіть до сайту SharePoint Online або служби Office 365, ви вже ввійшли потрібно спочатку вийти і повторно увійдіть за допомогою прапорець тримати мене вхід . Щоб це зробити, виконайте такі дії:
  1. На стрічці Office 365, клацніть стрілка розкриття меню, поруч із іменем користувача.
  2. Натисніть кнопку, вийдіть із сайту.
  3. Закрийте всі вікна браузера.
  4. Перейдіть до служби Office 365.
  5. Установіть прапорець тримати мене для входу , ввести ім'я та пароль і натисніть кнопку входу (за необхідності).

 2. У режимі в Internet Explorer, відкрийте бібліотека документів.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Додати до списку веб-сайтів SharePoint Online надійних веб-сайтів

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Переконайтеся, що SharePoint Online URL-адреси було додано до зони надійних сайтів у браузері Internet Explorer. Щоб це зробити, виконайте такі дії:
 1. Запустіть Internet Explorer.
 2. Залежно від вашої версії браузера Internet Explorer виконайте одну з наведених нижче дій.
  • Виберіть у меню " Знаряддя " і виберіть Властивості браузера.
  • Клацніть піктограму передач і виберіть пункт Властивості браузера.


  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Знімок екрана браузера виділений під піктограму передач

 3. Відкрити вкладку Безпека , клацніть Надійні веб-сайтита натисніть кнопку на веб-сайтів.

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Знімок екрана на вкладці безпеки, на сторінці Властивості браузера

 4. У вікні " Установка веб-сайт до зони ", введіть URL-адресу для сайту SharePoint Online, які потрібно додати до зони надійних вузлів а потім натисніть кнопку Додати. Наприклад, введіть HTTPS://contoso. sharepoint.com. (Тут покажчик місця заповнення contoso відображає домен, який використовується для вашої організації). Повторіть цей крок, будь-які додаткові сайтів, яку потрібно додати до цієї зони.

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Знімок екрана надійні вузли сторінки

 5. Після того, як ви додали до списку сайтів кожного сайту, клацніть закритита натисніть кнопку OK.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Перевірка стану служби WebClient

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Переконайтеся, що застосовуються останніх оновлень Windows. Якщо застосовано останні оновлення, проблему не вирішено, переконайтеся, що служба WebClient працює. Щоб це зробити, виконайте такі дії:
 1. Виконайте відповідні інтерактивні елементи, залежно від операційної системи.
  • Для Windows XP, Windows Vista та Windows 7, натисніть кнопку Пуск, натисніть на Запуск, введіть Services. MSC, і натисніть клавішу Enter.
  • Для ОС Windows 8 натисніть кнопку Пуск, введіть Services. mscта натисніть клавішу Enter.
  • Для того, як Windows Server 2008 або Windows Server 2012, натисніть кнопку "Пуск", введіть Services. MSC, і натисніть клавішу Enter. Якщо служба WebClient не існує, спочатку потрібно інсталювати на робочому столі-сторінок. Щоб отримати додаткові відомості про інсталяцію на робочий стіл-сторінок див. на веб-сайт корпорації Майкрософт:
   Інсталяція робочого стола
 2. У списку служб знайдіть службу WebClient та переконайтеся, що його стан у стовпці стан встановлено для роботи. Якщо це не працює, двічі клацніть пункт Служба WebClientвідкрити вікно WebClient властивості , натисніть кнопку Пускта натисніть кнопку OK.

  Примітка Якщо Тип запуску служби WebClientвимкнуто, кнопка Відкрити за допомогою Internet Explorerне працює належним чином, і ви будете не вдалося запустити службу. Щоб увімкнути службу, у діалоговому вікні WebClient властивості , клацніть розкривний діалогове вікно, щоб до типу запуску: налаштування і виберіть пункт вручну або автоматичного. Після виконання цього кроку, Застосувати, натисніть кнопку Пуск , щоб запустити службу і натисніть кнопку OK.

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Виправлення неполадок, повільніше, ніж очікується "Відкрити за допомогою провідника" продуктивності в ОС Windows 8 - або комп'ютерів на базі Windows Server 2012

Перейдіть до бібліотека документів SharePoint Online та виберіть "Відкрити за допомогою провідника", можуть виникнути проблеми, коли перелік файлів і каталогів, це повільніше, ніж очікувалося. Виправлення, випущене для вирішення цієї проблеми. Щоб отримати докладніші відомості зверніться до такої статті в базі знань Майкрософт:
2782826 Зниження продуктивності під Вільний час підключення до спільної папки WebDAV в ОС Windows 8 або вікна Server 2012

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

Щоб отримати додаткові відомості про те, як працювати з файлами з бібліотеки сайту за допомогою файлового провідника див. на веб-сайт корпорації Майкрософт: Щоб отримати додаткові відомості про роботу з служба WebClient див. такі статті бази знань Knowledge Base:
 • 2548470 Аварійне завершення обслуговування WebClient на комп'ютері під керуванням ОС Windows 7 або Windows Server 2008 R2, під Вільний час підключення WebDav ресурс
 • 943280 Запит на введення фінансові дані під Вільний час доступу до веб-сайтів повне доменне ім’я, на комп'ютері з Windows 7 або Windows Vista.

Як і раніше, потрібна допомога? Перейдіть до Спільноти Office 365 веб-сайт.

Властивості

Номер статті: 2629108 - Востаннє переглянуто: 19 вересня 2014 р. - Редакція: 25.0
Застосовується до:
 • Microsoft Office SharePoint Online
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Ключові слова: 
o365 o365a o365e o365p o365m o365022013 kbgraphxlink kbgraphic kbmt KB2629108 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2629108

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com